Benátky n/J – Olomouc 4:1 (kon.) | Jihlava – Chrudim 1:4 (kon.) | Znojmo – Litoměřice 3:1 (kon.)
Chomutov – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Tábor – Písek 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 2:3 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 08.12.2010, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Dnešní střetnutí končí šťastněji pro domácí celek. Ten si připisuje další tři body do tabulky, naopak Havlíčkův Brod pokračuje v mizérii. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Gajovský (VRC) a Třetina (HBR). Ze slavící Elektromont Arény se s Vámi loučí Patrik Huber. (20:27:29)

60:00

59:53
    Kubeš vyhazuje a to už hosté nestihnou!

59:47
    Buly v domácí třetině po zákroku Koutského.

59:34
    Hosté hrají v šesti!

59:10
    Neuvěřitelné. V hostující brance došlo ke střídaní brankářů, Neruda nahradil Suchana. Nejspíše proto, že rychleji bruslí, což může hrát důležitou roli při odvolání brankáře a případné hry v šesti.

58:44
    V. Drábek vyvezl kotouč z domácí třetiny a přiťukl puk ke střele Hubáčkovi, jeho pokus po ledě Suchan kryje.

57:55
    Nyní Vrchlabští vyhodili tak šikovně, že z toho není zakázané uvolnění.

57:34
    Třetina střílel od mantinelu, Koutský si na jeho pokusu doslova smlsnul.

57:18
    Z hostujícího zámku se domácí osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:58
    Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se před Koutským.

56:35
    Nyní se ale ke střeleckému pokusu dostal dnes velice aktivní Gajovský, ale střela byla zblokována do ochranné sítě.

55:47
    Domácí začínají čím dál tím více zalézat do obranné ulity, což vyhovuje Brodským.

54:58
    Kubešovu střelu ukryl Suchan do lapačky. Po přerušení se ještě strhla menší potyčka, rozhodčí ji ale včas zažehnali.

53:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Z ničeho nic se hosté dočkali snižující branky! Skrytou střelu zpoza kruhu vyslal ONDŘEJ ŠVAŇHAL, puk se dostal až za záda překvapeného Koutského. Bez asistence.

52:51
    Zábranský na ledě, Havlíčkův Brod je v plném počtu.

52:15
    Hosté se osvobozují, Koutský zakládá akci rychlou rozehrávkou.

52:02
    Další ze skvělých střel od Chaloupky. Dnes ale proti velmi dobře střelecky vybavenému Chaloupkovi stojí skvělý Suchan. Hra je přerušena a hosté si vyžádali oddechový čas.

51:36
    Brodští vyhazují.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 7. Kubeš (Chaloupka), 18. Gajovský (Látal), 44. Beck (Hubáček, Poživil) - 1. Třetina (Zohorna), 54. Švaňhal

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Drábek, Hanzl, Zukal, Čížek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Hubáček, Beck - Drábek, Gajovský, Látal - Bezouška, Urban, Gengel. Trenér: Řeháček.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Šenkeřík, Sova, Morava, Vošmik, Pavlík, Soldán, Jelínek - Meidl, Třetina, Zohorna, Stromko, Knotek, Rytnauer, Sedlák, Zábranský, Švaňhal, Fiedler. Trenér: Novák.

Rozhodčí: Smitka - Špringl, Žídek