Benátky n/J – Třebíč 3:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:0 (kon.) | Znojmo – Beroun 1:0 (kon.)
Chomutov – Hr. Králové 4:3 (po s.n.) | Tábor – Chrudim 3:4 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 4:1 (kon.)
Písek – Kadaň 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 6:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 20.12.2010, 17:301. liga (ČR)

A už se nic nestane. Máme za sebou velké derby, které nemohlo nudit. Smekám klobouk před výkonem Suchana i Řehoře. Oba celky předvedly hokej se 120% nasazením. Diváky tradičně vyhecoval svým chováním trenér Novák. I to ale k takovému zápasu patří. Tři tisíce šest set tři diváci se skvěle bavili! Z bouřícího Horáckého zimního stadionu se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:53:14)

59:00
    Hosté rozjíždějí akci. Suchan jde ven z klece.

58:45
    Ještě před vhozením buly si ale hosté vyžádali oddechový čas.

58:45
    Vhazuje se ve středovém kruhu. Sudí se spletli ve svém úsudku o ofsajdu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Dukla drží puk v rohu kluziště za Suchanovou klecí.

57:40
    Domácí hrají přesilovou hru 5 na 4...

56:47
    Novák vykázán ze střídačky! Celý stadion ho oceňuje za humornou vložku ovacemi ve stoje.

56:47
    Zahanbit se nenechává ani vedoucí "cirkusu", pan Petr Novák, který vhazuje na led ručník.

56:47
    Typický Fiedler (HBR). Přesně tak, jak si ho jihlavští fanoušci pamatují z éry, kdy oblékal červenožlutý dres. Zbytečné fauly v nejdůležitějších okamžicích. V závěru zápasu nesmyslně oslabuje svůj tým, když bezdůvodně najíždí do Řehoře. 2 minuty napadení + 2 minuty za hrubost společně s Dobrovolným (JIH), který mu ihned přijel vysvětlit, že Řehoř není lovná zvěř.

56:20
    Meidl, Třetina a Němec tak dlouho kličkovali v útočném pásmu, až se ukličkovali a sami se vyhodili do středního pásma.

55:00
    Kucsera zabojoval při napadání získal kotouč a napálil tvrdě Suchana do hrudi. Jaroslav Suchan - dnes jednička s hvězdičkou!

54:23
    Dnešní utkání sleduje 3663 diváků.

53:21
    Jihlavští prchají 4 na 1, ale hned první přihrávka zmařena bekem hostů. A než jsem to stihl dopsat, na druhé straně Brod v přečíslení 2 na 1. A opět úspěšnější obránce. Jiří Suchý se položil na led a zabránil velké šanci.

52:40
    Hosté hrají přesilovku. Už se usadili v pásmu. Režisérem přesilovky Miroslav Třetina.

Pavel Zeman

Branky a nahrávky: 4. Čachotský (Bakus, Zeman)

HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Ficenc, Suchý, Malena, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Zelený, Kaláb - Zeman, Bakus, Čachotský - Pitule, Padělek, Krupka - Maliník, Kucsera, Jeslínek - Škumát, Hollý, Bezděk
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Morava, Sova, Vošmik, Zítka, Kempný, Soldán, Pavlík - Němec, Třetina, Meidl - Rytnauer, Knotek, Zohorna - Zábranský, Stromko, Švaňhal - Blažek, Fiedler, Milfait

Rozhodčí: Jebavý - Kreuzer, Rittich