Slovácko – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Karviná – Sparta 1:1 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Teplice – Zlín 2:1 (kon.)
FK Teplice
2:1 (1:0)
FC Zlín
Sobota 10.03.2018, 19:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • HET liga • 20. kolo

Teplice zaslouženě vítězí nad Zlínem 2:1. Po prvním poločase vedli domácí o jeden gól po trefě Alexe Krále. Hned po přestávce vyrovnal hostující Hronek, ale rozhodující trefu Teplic si připsal v 58. minutě Žitný. Teplice pak už ve zbytku utkání těsné vedení celkem v klidu uhájily, Zlín toho v útoku ve druhé půli příliš nepředvedl. Ze severu Čech tak odjíždí s prázdnou. (20:54:24)

90+3

90+3
    V samém závěru mají míč na svých kopačkách hráči Teplic.

90+2
    Teplický Kučera odkopává míč co nejdále to jde.

90+1
    Je tu závěrečný nápor Zlína, centry létají kolem teplického vápna a naposledy nepřesně hlavičkoval Hronek.

90
    Sudí Pechanec nastavuje zápas o tři minuty!

90
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Petr Kodeš.

90
    Teď Džafič ve vápně dojel šlapákem Hyčku a sudí mu píská útočný faul.

89
    Na další centr skákal Džafič, pod tlakem sice odhlavičkoval míč, ale ne tolik důrazně, a proto nebyl problém pro domácího gólmana Diviše míč pokrýt.

88
    Centr Holzera nyní teplická defenziva odvrátila do bezpečí.

87
    Roh Zlína ale odklidil do bezpečí Jakub Hora.

86
    Ekpai neodcentroval přes Soungoleho, ale vybojoval alespoň rohový kop pro Fastav Zlín.

85
    Trestný kop Kroba mířil na hlavu Krále ve vápně, uhlídal ho ale hostující Gajič.

84
    Žlutou kartu dostává Adnan Džafić (FC Fastav Zlín).

83
    Teplice operují s míčem ve středu pole.

82
    Holzerův kvalitní centr mířil do ohně před teplickou brankou, tam ale Železník uzmul hlavičkou míč směřující na Džafiče za ním.