Olympia Radotín – Žižkov 2:2 (kon.) | Příbram – Vlašim 2:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:0 (1:0)
FK Třinec
Sobota 12.08.2017, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Já se dnes s váma loučím. Děkuji za pozornost. (18:54:03)

Máme tady konec! Posledních 20 minut bylo velmi vyhrocených a rozdalo se mnoho žlutých karet. V prvním poločase byli hosté aktivnější, poté se, ale trefil Matěj Biolek. Ve druhém poločase se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale obrana domácích skvěle pracovala. Petr Literák byl po dvou žlutých vyloučen a na hřišti se odehrávala malá válka. Domácí to nakonec zvládli a připisují si první výhru v lize. Hosté poprvé ztratili body.

90+7

90+7
    Faul hostů.

90+6
    Hra pokračuje.

90+6
    Varadi je pořád ošetřován, pravděpodobně má tržnou ránu na hlavě.

90+5
    Na hřišti se srazili hráči obou týmů a jsou povolání doktoři.

90+5
    Jiří Kateřiňák vystřelil z dálky a trefuje pouze břevno!

90+4
    Hosté se zatím marně snaží najít skulinku mezi obranou domácích.

90+4
    Aut pro hosty.

90+3
    Faul hostů.

90+3
    Za zdržování dostává žlutou kartu Antonín Buček.

90+2
    Hosté přímý kop nevyužili a Buček bude odkopávat od brány.

90+1
    Žlutou kartu dostává Nicolas Šumský (MFK Frýdek-Místek).

90+1
    Hosté se vrátili na svou půli. Na hřišti začíná válka.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut!

90
    Petr Literák musel faulovat, jinak by se hosté dostali do velmi dobré šance a tak jde ze hřiště po druhé žluté kartě.

90
    Šumský posílal centr na Varadiho, ale obrana hostů hasila odkopem.

89
    Pavol Ilko fauloval a hostům čas běží velmi rychle.

Michal Raška

Branky: 44. Biolek

Karty:   18. Pielorz (FRM), 79. Krčula (FRM), 84. Slaninka (FRM), 86. Literák (FRM), 88. M. Kovařík (FRM), 90+1. Šumský (FRM), 90+3. Buček (FRM) – 67. Janoščín (TRI)   90. Literák (FRM)

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek (82. Slaninka), Literák (C), Pielorz, Švrček – Ondráček, Willwéber (67. Chvěja) – Varadi, Šumský, Grussmann (73. Krčula) – M. Kovařík.
    Náhradníci: Mihálek – Hamšík, Spasojević, Slaninka, Krčula, Chvěja, Fofanah.

FK Třinec: Paleček – Ilko, M. Čelůstka (C), Reintam, Bedecs, Janoščín – Ižvolt (76. Joukl), Vaněk, Šumbera, Janošík (54. Kateřiňák) – Juřena (70. Dedič).
    Náhradníci: Adamuška – Velner, Joukl, Motyčka, Kateřiňák, Masař, Dedič.

Rozhodčí: Vojtěch Severýn – Adam Horák, Dan Vodrážka