Žižkov – Příbram 1:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Vlašim – Olympia Radotín 0:1 (kon.)
Varnsdorf – Vítkovice 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Znojmo – Opava 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 27.08.2017, 17:10 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Utkání je u konce, Dynamo si na těžkém terénu připisuje tři body do tabulky a minimálně na pár hodin se vrací do čela soutěže. První poločas bylo spíše vodní pólo, pak hřiště trošku oschlo a černobílí začali mít převahu. Tu Horejšova parta během dvou minut Peškem a Javorkem přetavila ve dvě branky, které znamenají výhru. Hosté toho po vysoké výhře 4:0 nad Znojmem moc nepředvedli a měli převahu především v čase, kdy se fotbal moc hrát nedal. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (18:55:49)

90+2

90+2
    Poslední roh, Pavel Pilík pálil a Kladrubský jeho ránu zblokoval.

90+1
    Dynamo si hlídá náskok a kráčí za třemi body. Už i hosté zřejmě uznali, že dnes na body nedosáhnou.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Asi jedna z posledních šancí Ústí alespoň na korekci výsledku. Všichni v bílém se ženou k brance.

87
    Arma vysunula presink, ale Dynamo zatím hosty nepouští k míči.

86
    Dynamo si hlídá dvoubrankové vedení, které by jej vrátilo minimálně na pár hodin do čela Fortuna národní ligy.

85
    Rychlý brejk Ústí, který ale hosté nevyřešili moc dobře. Následný gól Výborného byl z jasného ofsajdu.

84
    763 diváků přišlo na Střelecký ostrov. Škoda počasí, mohlo jich být víc.

83
    Poslední změna i v černobílém dresu, Elvis Mashike dohrál, přenechává místo Jindřichu Kadulovi.

82
    Poslední změna v dresu Army, Martina Jindráčka vystřídal Petr Výborný.

82
    Do míče se neohroženě položil Richter, ale branku netrefil o pořádný kus.

81
    Uvidíme co nyní z rohového kopu.

80
    Dynamo drží míč a nepouští soupeře k naději na snížení.

78
    Mashike u postranní čáry obral Vaňka a postupoval z úhlu sám na brankáře. Kotěru ale neprostřelil, stejně jako Táborský z dorážky.

77
    Do konce utkání možná něco kolem patnácti minut, Arma se zatím nedostává do žádného tlaku, který by znamenal snížení či vyrovnání.

75
    Dynamo střídá, jednoho z nejlepších na hřišti Romana Wermkeho nahrazuje Lukáš Pouček.

73
    Roh se domácím moc nepovedl, následný protiútok zastavili černobílí faulem. Brzké rozehrávce překážel Petr Javorek, který dostává žlutou kartu.