Frýdek-Místek – Olympia Radotín 1:2 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:2 (1:1)
FK Olympia Radotín
Pondělí 09.10.2017, 15:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (17:21:51)

V prvním poločase jsme viděli dva góly. Ten první dal už v deváté minutě po obrovské chybě domácího obránce Marián Kovařík, který si následně obešel i brankáře a svým prvním gólem v letošním ročníku poslal Lipinu do vedení. Ovšem po čas celého poločasu byli u míče hosté z Prahy, kteří zatlačovali domácí hráče čím dál víc hlouběji do vápna, až z toho padl gól, když se do hlavičky opřel v 39. minutě Georgios Katidis a srovnal na 1:1. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

90+2

90+2
    Duben se dral dopředu a je mu odpískán faul.

90+2
    Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází David Kuťák.

90+1
    Domácí mohou ohrozit bránu z přímého kopu. Sním si poradili hosté a Lipina má rohový kop. Ovšem rozhodčí píská útočný faul.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Bohdan Velička.

90
    Katidis chtěl poslat Jukla, ale míč skončil pouze u Bučka.

89
    Olympia právě vstřelila branku!
    Na centr Katidise si krásně naskočil kapitán hostů MAREK OPLUŠTIL a nekompromisní hlavičkou k levé tyči posílá Olympii do vedení!

88
    Petr Literák srazil Dordeviće a dostává žlutou kartu.

88
    Menší vysvobození pro domácí, když Katidis zfauloval ve středu hřiště Šumského.

87
    Hosté rychle rozehráli přímý kop nakrátko a Katidis poslal centr do vápna, který odhlavičkoval Literák a hosté mají rohový kop. Z rohu nic nevzniklo, ale Olympia dál tlačí domácí hráče.

86
    Švrček srazil Bernarda a hosté budou mít přímý kop z levé strany.

86
    Slaninka zajel do hráče a dostává žlutou kartu.

86
    Na centr vyskočil pouze hráč hostů a odhlavičkoval míč.

85
    Opluštil zfauloval domácího hráče na levé straně a Frýdek-Místek bude mít přímý kop.

84
    Slaninka skvěle vybojoval míč a následně přihrál Šumskému, který před vápnem vystřelil, ale rána se mu nepovedla a končí vedle.

83
    Hejný se dostal po nepřehledné situaci k míči ve vápně, ale střela našla pouze blokujícího hráče.

Michal Raška

Branky: 9. M. Kovařík – 39. Rothe, 89. Opluštil

Karty:   43. Biolek (FRM), 55. Šumský (FRM), 86. Slaninka (FRM), 88. Literák (FRM) – 50. Rothe (OHK), 73. Liener (OHK)

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek (77. Krčula), Literák (C), Pielorz, Švrček – Willwéber, Ondráček (90. Velička) – Grussmann (61. Bilić), Šumský, Slaninka – M. Kovařík.
    Náhradníci: Mihálek – Hamšík, Jovović, Bilić, Krčula, Chvěja, Velička.

FK Olympia Radotín: Soukup – Frizoni, Rothe, Opluštil (C), Žežulka – Liener (73. Vopat), Katidis, Ruml (90+2. Kuťák), Verner – Hejný (57. Dordević), Jukl.
    Náhradníci: Frydrych – Duben, Vopat, Dordević, Kuťák, Bareš.

Rozhodčí: Ondřej Ginzel – Jaroslav Poživil, Jan Petřík