Olympia Radotín – Vítkovice 0:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:0 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 4:0 (kon.)
Hr. Králové – Sokolov 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Opava 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 21.10.2017, 16:15 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Utkání o první místo ve FNL je minulostí a druhá nejvyšší soutěž má nového lídra. Do čela se po výhře 2:1 dostávají České Budějovice, které byly v prvním poločase lepší a zaslouženě šly do vedení po pěkné brance Táborského. Vstup do druhého poločasu se ale povedl více Opavě, která oprávněně vyrovnala Kayambou. Jenže výhru na domácí stranu strhl druhou brankou v zápase Táborský. Hosté dohrávali bez vyloučeného Schaffartzika, i tak se snažili o vyrovnání, ale marně. Šlágr tak nabídl líbivý fotbal, spokojenější budou Jihočeši. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (18:02:26)

90+3

90+3
    Dynamo drží míč u rohového praporku, Benát tam byl navíc faulován.

90+2
    Taktická změna domácích, Romana Wermkeho nahradil Jakub Moravec.

90+2
    Wermkeho bombu brankář Fendrich jen vyrazil, Benát ale z úhlu nedokázal trefit prázdnou branku. Do rány mu skočil obránce.

90+1
    Staněk si došel pro dlouhý míč, Dynamo kráčí pro tři body. Ještě ale musí být domácí na pozoru.

90
    Budou se hrát tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střelec obou branek Dynama má dnes splněno, na poslední desítky vteřin přenechává své místo Jindřichu Kadulovi.

88
    Hosté chystají poslední útoky, Dynamo se naopak snaží držet míč a šetřit čas.

87
    Petr Javorek nešetrně zajel do Zapalače, dostává žlutou kartu a je to jeho letošní čtvrtá, takže vynechá derby v Táborsku v příštím kole.

86
    Standardní situaci hostů si vzal na starosti Pavel Zavadil, ale tentokrát nebyl jeho centr vůbec přesný. Navíc se píská útočná faul.

85
    Po rychlé akci Javorek vysunul patičkou do šance Mashikeho, možnost Dynamu sebralo ofsajdové postavení.

84
    Odražený míč se vykutálel k Zapalačovi, ten ale svou ránu nasměroval až někam k rohovému praporku.

83
    Hosté i v deseti tlačí na domácí obranu, nemají co ztratit.

81
    Poslední střídání Opavy, dohrál Tomáš Smola, na posledních deset minut jde do hry Václav Jurečka.