Žižkov – Vlašim 0:1 (kon.) | Sokolov – Vítkovice 1:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
0:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Neděle 19.11.2017, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 15. kolo

Zápas je tedy u konce. Vlašim pod vysílačem vybojovala tři body za vítězství 1:0, které v poslední minutě řádné hrací doby zaznamenal skvělý střelec posledních týdnů Pavel Vyhnal. Hosté byli v zápase nebezpečnější, a tak lze jejich výhru hodnotit za zcela zaslouženou. (12:10:23)

90+3

90+3
    Další tristní výkon Žižkova neunáší místní fanoušci, kteří posílají trenéra Bohuslava Pilného silnými vulgarismy do patřičných míst.

90+2
    Vodháněl to má už dnes za sebou, pustil na trávník Jeslínka.

90+1
    Právě Vyhnal si na oslavu svlékl dres a dostal žlutou.

90
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Tak to je sprcha pro Žižkov! Hašek ztratil míč, po centru z pravé strany se prosadil PAVEL VYHNAL zblízka a rozhodl tento zápas.

90
    Haškův centr hledal ve vápně Tomla, ten se ale k míči nedostal.

89
    Ještě jedna standardka pro Žižkov.

88
    Dudl vysouval Fotra, jenž se k míči nedostal.

87
    Dudl jde do boje místo Plachého.

86
    Mara nebezpečně operoval s míčem na hranici pokutového území a nakonec i vystřelil, Hrubeš byl ovšem připraven.

85
    Jelínek si pomohl útočným faulem, kope Vlašim.

84
    Engelmanna v žižkovském dresu nahradil Hurka.

83
    Hra je v závěrečných minutách otevřená, oba týmy pokukují po šanci rozhodnout.

82
    Šanci teď měl Piško, který se po dlouhém nákopu ocitl v šestnáctce zcela sám, ale v pádu nedokázal překonat Hrubeše.

80
    Na druhé straně přišla tutovka. Engelmann uvolnil na levé straně Petara Musu, ale skvělým zásahem se blýskl gólman Nguyen.