Frýdek-Místek – Pardubice 0:2 (kon.) | Příbram – Třinec 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 0:2 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:2 (0:2)
FK Pardubice
Sobota 25.11.2017, 13:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:24:26)

Je konec. Pardubice zaslouženě vyhrály 2:0 a odvážejí si tři body domů.
    Už ve 12. minutě se dostal do zakončení Pavel Černý, ale svou hlavičku zamířil vedle pravé tyče. Ve 22. minutě měli domácí největší šanci v prvním poločase, ale Petr Literák hlavou zamířil vedle levé tyče. Ve 29. minutě přišel první gól Pardubic, kdy Jiří Piroch se dostal do zakončení po rohovém kopu a nadvakrát nakonec dostal míč za záda Bučka. Těsně před poločasem měli domácí autové vhazování, ale do rychlého protiútoku se dostal Tomáš Ladra, který se dostal přes posledního hráče Slaninku a následně zakončil k pravé tyči. Ve druhém poločase měl hned na začátku velkou šanci Bohdan Velička, ale gól nevstřelil. Ke konci zápasu si Pardubice hlídali utkání, ale další branku už nevstřelili.

90+1

90+1
    Poté se hosté dostali do přečíslení 4 na 1, ale střela Sokola šla vedle brány.

90+1
    Surzyn zfauloval domácího hráče ve středu hřiště a Literák pošle centr na půli Pardubic.

90+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Filip Kopřiva.

90
    Faul domácích ve středu hřiště.

90
    Po menším zmatku ve vápně se domácí dostali ke střele, ale trefili pouze hostujícího hráče. Následně šel dopředu Tomáš Ladra, ale poslední Ondřej Chvěja mu skvělým zákrokem vypíchl míč.

89
    Rohový kop si vzal na starost Ondráček, ale překopl všechny hráče ve vápně. Poté se málem dostal ke střele Švrček, ale obránce hostů mu odebral míč.

88
    Patrik Krčula se skvěle dostal až do vápna, ale jeho přihrávka byla odkopnuta hráčem hostů. Frýdek-Místek bude mít rohový kop.

88
    Ondráček získal míč na vlastní půli, ale poté se mu nepovedla přihrávka a míč odkopl Knobloch.

87
    Literák loktem zasáhl Pavla Černého a Pardubice budou opět u míče.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Daniel Kovář.

86
    Po dlouhé době se domácí dostali na půli Pardubic, ale následně Literák zfauloval hostujícího hráče.

85
    Po centru do vápna se dostal do hlavičky Jiří Piroch, ale Buček si s jeho pokusem lehce poradil.

84
    Ondráček tak dlouho šel po Jeřábkovi, až ho zfauloval a dostal žlutou kartu.

83
    Sokol neprošel po levé straně přes Biolka, ale Frýdek-Místek má alespoň autové vhazování.

83
    Nepřesná přihrávka Pardubic skončil pouze u domácího brankáře Bučka.

Michal Raška

Branky: 29. Piroch, 45. Ladra

Karty:   34. M. Kovařík (FRM), 49. Willwéber (FRM), 84. Ondráček (FRM)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:9. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:8.
    FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Ondráček, Willwéber (78. Grussmann) – Varadi, Chvěja, Slaninka (46. Krčula) – M. Kovařík (46. Velička).
    Náhradníci: Mihálek – Velička, Krčula, Grussmann, Bilić, Jovović.

FK Pardubice: Knobloch – Křapka, Piroch, Šejvl, Surzyn – Ladra, Jeřábek (C), Řezníček, Mužík (79. Sokol) – P. Černý (90. Kopřiva), Petráň (86. Kovář).
    Náhradníci: Hrnčíř – Prosek, Kopřiva, Kovář, Fousek, Rybička, Sokol.

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Petr Caletka, Valter Boček