Třinec – Sokolov 1:1 (kon.) | Táborsko – Opava 0:3 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:3 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 17.03.2018, 15:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Opava zvítězila v Táboře po dobrém výkonu 3:0 a pojistila si vedení na čele ligy. Ve druhé půli přidala i přes lepší hru Táborska další dvě branky a domácí si musí počkat na případný zisk bodů do příští soboty, kdy přivítají Sokolov. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (16:53:29)

90+2

90
    Táborsko je na své polovině pod kontrolou hostů.

90
    Diváci pomalu opouštějí stadion.

89
    Opava drží míč a kráčí za vítězstvím.

87
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Zdeněk Pospěch, přichází Matěj Helebrand.

87
    Žlutou kartu dostává Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).

85
    Utkání už se jen dohrává, fanoušci Opavy slaví další body.

82
    Opava právě vstřelila branku!
    Opava rozhoduje gólem na 3:0. Přes Zavadila bez problémů vystřelil DAVID PUŠKÁČ, jehož pokus končí u tyče.

81
    Opava už se opět usadila před Zadražilovou brankou a hlídá si výsledek.

79
    Domácím snaha nechybí, tohle si ale zkušení hosté pohlídají.

78
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Václav Jurečka, přichází Jakub Janetzký.

73
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Filip Blecha, přichází Martin N'Gimbi.

68
    Po zmatku před domácí brankou se hosté podruhé prosazují. Nejprve trefili břevno, poté dorazili do branky. Ze zmatku není jasné, kdo je střelcem, pravděpodobně DAVID PUŠKÁČ. Opava vede 2:0.

67
    Domácí jdou kopat roh, konkrétně Mršič.

66
    Na hřišti se odehrává tuhý boj o každý míč, stále vytrvale sněží.

64
    Nepřesná rozehrávka hostů končí za domácí brankou.

63
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Petr Zapalač, přichází Michal Stříž.

61
    Nepřesný Šanderův nákop končí na kopačkách Opavy. Hosté už se pomalu začínají vracet do pohody z první půle a zdá se, že chystají střídání.