Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Teplice – Modlany 8:0 (kon.)
Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.)
Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
FC Oberlausitz Neugersdorf
Sobota 24.06.2017, 14:00Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání mezi Slovanem Liberec a německým Neugersdorfem. Zápas, během kterého měl trochu více navrch český celek, nakonec skončil bez branek. Ve druhé půli jsme byli svědky mnoha nepřesností, vyložených šancí bylo na obou stranách vždy po jedné, skóre však po devadesáti minutách zůstalo 0:0. (15:50:35)

46

Sestava Liberce pro druhý poločas:
    Kolář – Mikula, Coufal, Blažek, Knejzlík – Ekpai, Dramé, Breite, Houštecký, Da Silva – Gvozdjak

První poločas končí bez branek. Liberec se v první půli prezentoval lepší hrou než soupeř a měl více ze hry, branku ale vstřelit nedokázal. Německý tým hrál spíše zataženě a hrál na brejky, ale ani on se nedokázal prosadit. Po prvním poločase tak platí stav zápasu mezi Libercem a Neugersdorfem 0:0.

45

Blíží se konec prvního poločasu a stav utkání je stále bezbrankový. Liberec má lepší držení míče, ale stále se ne a ne prosadit.

1

Sestava Liberce pro první poločas:

Příjemné odpoledne, vítáme vás u textového online přenosu z přípravného utkání FC Slovanu Liberec, který se utká s německým týmem FC Oberlausitz Neugersdorf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.