Vítkovice – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Varnsdorf 3:2 (kon.) | Brno – Trnava 2:3 (kon.) | Jihlava – Prešov 0:0 (po pr.)
Dukla Praha – Prešov 1:1 (6:5 po pen.) | Zlín – Michalovce 5:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 3:2 (kon.)
Opava – Opolí 2:1 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 0:4 (kon.) | Ostrava – Slovácko 6:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:4 (kon.)
Žilina – Olomouc 3:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 05.07.2017, 17:00 • Luční, Plzeň • Přípravný zápas

Já vám děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního dne. (18:47:59)

Viktoria si v posledním domácím přátelském utkání poradila s Dynamem České Budějovice vysoko 5:1! Ve dvou rozdílných poločasech se postupně prosadili Michael Krmenčík, Marek Bakoš, Jan Suchan a dvakrát Daniel Kolář. Na druhé straně dal jedinou branku Petr Benát.

90+1

90
    Milan Petržela vedl akci svého celku a přihrávkou za obranu se pokoušel oslovit Daniela Koláře. Ten ale na jeho příhru nakonec nedosáhl.

89
    Pronikající Lukáš Pouček byl na útočné polovině faulován, Dynamo tak bude v závěru druhého poločasu rozehrávat standardku.

87
    Na pravém křídle se pokoušel projít přes dvojici bránících hráčů Milan Petržela. Sice se mu to nepovedlo, i tak ovšem budou domácí rozehrávat aut.

86
    Další aktivní snažení hostů bylo ukončeno po přihrávce do vápna. Sukisa Mashike byl nalezen v ofsajdu, a tak akce nemohla pokračovat.

84
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A přecijen je tu snížení skóre! PETR BENÁT se po chybě obrany dostal do zakončení a přesnou střelou alespoň zmírnil prohru svého celku.

83
    Od pravé lajny se pokoušel odcentrovat Petr Řehoř, jeho centrovaný míč byl ovšem zblokován. Dynamo tak bude alespoň rozehrávat roh.

81
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Další branka a další asistence pro Andrease Ivanschitze! Rakouský záložník našel ve vápně JANA SUCHANA, který střelou z voleje navýšil vedení svého celku.

81
    Do střelecké pozice se dostal i talentovaný Lukáš Pfeifer. Po přihrávce od Daniela Koláře zakončoval, trefil ale jen připravenou zeď.

80
    Následně domácí aktivně kombinovali na útočné polovině, nic se jim ale vymyslet nepovedlo. Míč následně skončil v zámezí, rozehrávat budou hosté.

78
    Elvis Susika Mashike rozjel rychlou útočnou akci. Míč poslal na pravou stranu, odkud jeden z jeho spoluhráčů hledal Lukáše Poučka. Ten na míč ale nakonec nedosáhl.

76
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hájek, přichází Jan Suchan.

75
    Parádní akce Plzně končí čtvrtou vstřelenou brankou! Milan Petržela si naběhl až k pravé tyčce, kde krátkou přihrávkou oslovil MARKA BAKOŠE. Tomu následně nedělalo problém trefit levačkou odkrytou branku.

74
    Domácí celek stále kombinuje na útočné polovině a hraje v pohodě. Do nějakého zakončení se ale domácí fotbalisté nějakou dobu nedostali.

72
    Lukáš Pfeifer si parádně narazil s Danielem Kolářem a vyslal jej do úniku. Střelec dnešních dvou branek odcentroval, ale našel jen rukavice Staňka.

70
    Začíná posledních dvacet minut řádné hrací doby. Domácí celek je stále aktivní a hru kontroluje. Uvidíme, zda se mu povede ještě něco vymyslet.

69
    Fanoušky nyní pobavil svou přihrávkou Daniel Kolář. V pádu odehrál míč nůžkami, nic z této příhry ovšem nebylo. U míče Jihočeši.

David Panuška

Branky: 22. Krmenčík, 53. Kolář, 65. Kolář, 75. Bakoš, 81. Suchan – 84. Benát

FC Viktoria Plzeň:
    I. poločas: Bolek – Limberský, Hejda, Hájek, Kovařík – Zeman, Živulič, Hořava, Kopic – Řezníček, Krmenčík.

II. poločas: Hruška – Řezník, Hejda (65. Vacovský), Hájek (76. Suchan), Janža – Petržela, Hrošovský, Ivanschitz, Kovařík (65. Pfeifer) – Kolář – Bakoš.

Náhradníci: Vacovský, Suchan, Pfeifer.

SK Dynamo Č. Budějovice:
    I. poločas: Křížek – Řezáč, Havel, Novák, Funda – Moravec, Čavoš, Javorek, Wermke – Pouček, Kadula.

II. poločas: Staněk – Loduha, Jáša, Kladrubský, Vaněk – Řehoř, Benát, Hála, Pešek – Pouček, Mashike.