Francie – Velká Británie 2:1 (kon.) | Česko – Švédsko 7:1 (kon.) | Itálie – Švýcarsko 4:2 (kon.)
Švédsko – Francie 2:7 (kon.) | Itálie – Česko 0:3 (kon.)

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    V závěru se Švýcarům podařilo snížit zásluhou kapitána RAFAELLA CIOFFA, na vyrovnání už to ale asi stačit nebude. Asistence: Sven Rohner.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé půle a na hrací ploše už se nic zajímavého neděje.

36:54
    Italové rozjeli přečíslení tři na dva, z toho ale žádné nebezpečí pro Ineichena a spol. nakonec nepramenilo.

35:40
    Hráči v bílozelenočervených dresech si vyměňují kotouč na vlastní polovině a nikam už se v závěru utkání neženou.

34:45
    Italové sice nezačali zápas dobře, po vstřelení vyrovnávací trefy jsou ale jasně lepší a zaslouženě vedou.

33:54
    Série vyloučení je za námi, oba týmy nyní hrají v plném počtu.

31:13
    Vyloučení v týmu Itálie (Biondi – 2 min., hákování).

31:02
    Hra ve třech na obou stranách vyhovuje spíše Italům, jejichž soupeři jsou pod tlakem a nedaří se jim rozehrát.

29:57
    Luca Biondi teď omylem povalil švýcarskou síť, hra je přerušena a vhazovat se bude po Ineichenově levici.

29:20
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Bissig – 2 min, nedovolené bránění).

29:12
    Vyloučení v týmu Itálie (Baccarin – 2 min, sekání).

29:04
    Švýcaři mají k dispozici výhodu, Tim Ineichen už spěchá na střídačku.

27:30
    Vyloučení v týmu Itálie (Francon – 2 min, držení protihráče).

26:19
    Davide Gatti tvrdě vypálil z pravého kruhu, ale Ineichen si tentokrát poradil.

25:35
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Schmucki – 2 min, faul kolenem).

24:28
    Italové mají k dispozici další výhodu a kombinují na útočné polovině.

23:20
    Itálie právě vstřelila branku!
    Převaha celku z Apeninského poloostrova nakonec končí dalším gólem ve švýcarské síti. LUCA BIONDI dostal nabito do předbrankového prostoru a ponechanou výhodu přetavil v gól. Asistence: Elia Calore.

22:07
    Na začátku druhé půle mají Italové mírně navrch a nyní si vyměňují kotouč na polovině hřiště.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Campulla (Gatti), 10. Baccarin (Calore), 12. Calore (Baccarin), 24. Biondi (Calore) – 4. Patt, 40. Cioffo (Rohner)

Itálie: Cusin (Zanardi) – Donini, Biondi, Campulla, Francon, Rocco, Rosso, Taufer, Baccarin, Battistella, Calore, Cocozza, Degano, Gatti, Ghiglione
    Švýcarsko: Ineichen (Mark) – Friedli, Neumeister, Patt, Rozajac, Schmid, Steger, Bissig, Cioffo, Crestani, Heinrich, Rohner, Schmucki

Rozhodčí: Obadal (CZE), Delecroix (FRA)