Lotyšsko – Itálie 0:5 (kon.) | Česko – Švédsko 6:0 (kon.) | Francie – Švýcarsko 4:0 (kon.)
Lotyšsko – Švédsko 0:2 (kon.) | Finsko – Francie 1:2 (po pr.) | Itálie – Česko 1:6 (kon.)

Francie právě vstřelila branku!
    Francouzky se nakonec radují z vítězství po prodloužení! Raultová našla na pravé straně MARINU CORBEILOVOU, která dokázala mířit přesně za přesouvající se brankářku! Asistence: Léna Raultová.

40:29
    Gauthierová pálila z první, jenže mířila těsně vedle.

40:01

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:47
    Francouzky si berou oddechový čas, na rozhodnutí zápasu v základní hrací době jim zbývá třináct vteřin.

39:47
    Vyloučení v týmu Finsko (Karppinen – 2 min, naražení zezadu).

39:29
    Corbeilová vypálila z mezikruží, střela byla následně tečována a puk proskákal těsně vedle branky!

38:44
    Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes minutu a vypadá to, že se dočkáme prvního prodloužení na turnaji.

37:17
    Gauthierová zkusila střílet zpoza obránkyně, kotouč ale k brankářce neprošel.

35:42
    Na francouzském brankovišti se strhl menší boj o puk, který nakonec jako první našla Pineauová a přerušila hru.

33:19
    Raultová dostala přihrávku na levé křídlo, odkud ihned vypálila. Koivistová se rychle přesunula a puk zastavila.

31:43
    Ravixová mířila do protipohybu brankářky, puk ale poslala těsně vedle branky.

29:54
    Francie je v plném počtu.

29:42
    Finsko má menší převahu, nedokáže jí však přetavit ve vedoucí branku.

27:54
    Vyloučení v týmu Francie (Jupillatová – 2 min, hákování).

26:49
    Tuomanenová pálila z levé strany, kotouč ovšem skončil v rohu hřiště.

25:05
    Augerová vystřelila z pravé strany, Koivistová byla na svém místě.

24:57
    Finky si vzaly oddechový čas.

David Mencl

Branky a nahrávky: 18. Klemolaová – 9. Fagoaga-Malinierová, 42. Corbeilová (Raultová)

Finsko: M. Koivistová (Jokipolviová) – Jokipeltová, Karppinenová, Mäkeläová, Tuominen, Heikuriová, Marisa Klemolaová, Miisa Klemolaová, E. Koivistová, Niemeläová, Rajahuhtaová, Tapaniová, Tuomanenová
    Francie: Pineauová (Mousseauxová) – Augerová, Bernardová, Fagoaga-Malinierová, Gauthierová, Jupillatová, Mariová, Vuilleminová, Benoitová, Corbeilová, Dalzottová, Ganditová, Mullenderová, Raultová, Ravixová

Rozhodčí: Friberg (SWE), Kärklinaová (LAT)