Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Hallescher – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
5:1 (5:0)
FK Příbram
Středa 12.07.2017, 18:00 • Bramberg am Wildkogel (Rakousko) • Přípravný zápas

První utkání Příbrami na soustředění v Rakousku dopadl pětibrankovým přídělem od druholigové německé Arminie Bielefeld. Domácí celek skvěle začal, dal dvě branky a do konce první půle přidal ještě další tři. Pak se přes stadion prohnala bouřka a na podmáčeném trávníku šla úroveň hry dolů. Kvůli zranění navíc Arminie dohrávala posledních pětadvacet minut o deseti, Příbram pak měla víc ze hry a snížila na konečných 1:5. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (19:48:07)

90

88
    Právě Grajciar to zkoušel z dálky, ale jeho rána byla slabá. Na trávníku leží jeden z hráčů Arminie, a tak se toho v dnešním utkání už asi moc nestane.

86
    Na nějaké velké korekce výsledku už to ale nevypadá. Kvůli hrozivé první půli tak začne Příbram rakouské soustředění porážkou a trenér Csaplár má dva a půl týdne před startem soutěže o čem přemýšlet.

85
    Tvůrce příbramské hry Peter Grajciar se snaží ještě něco vymyslet, aby spolu se svými spoluhráči zmírnil vysokou porážku.

83
    Velká příležitost Arminie na šestý gól. Po přihrávce Quaschnera z levé strany byl sám před brankářem útočník Sporar, ale zamířil jen těsně vedle!

81
    Po pěkné individuální akci pálil tvrdě aktivní Putaro, ale jeho projektil mířil přesně do míst, kde stál příbramský brankář.

78
    S míčem hraje nadále Příbram, německý celek už si ale trošku zvykl na početní nevýhodu a dobře brání.

75
    Na druhé straně se do úniku dostal Sporar a po kontaktu se ve vápně poroučel k zemi. Rozhodčí ale penaltu nepíská.

73
    Středočeši povzbuzeni brankou a také díky tomu, že hrají v početní převaze, se usadili na polovině soupeře.

69
    Sören Brandy nemůže se svalovými problémy pokračovat, Bielefeld tak dohraje utkání o deseti.

68
    Příbram právě vstřelila branku!
    Český celek se dočkal snížení. Po Matouškově centru z pravé strany se ve vápně zorientoval ROSTISLAV JANDERA a snižuje na 1:5.

68
    Příbramský brankář si došel pro míč a vyrazil jej daleko od své branky.

67
    Teď se mužstvo trenéra Csaplára bude muset bránit rohovému kopu.

66
    Český celek se sympaticky snaží o korekci hodně nepříznivého stavu. Arminia po pauze trošku polevila, ale kromě jedné nebezpečné situace po rohu si nevytvořila žádnou šanci. Příbram sice také moc gólovek neměla, ale zbraně nesložila.

63
    Zajímavá možnost Příbrami na snížení. Po podklouznutí jednoho z hráčů v červeném šli hosté do útoku, Peter Grajciar posílal střílenou přihrávku do vápna, na kterou ale žádný z jeho spoluhráčů nedosáhl.

61
    Záhy kopali Středočeši rohový kop, Bielefeld se bez větších obtíží ubránil.

60
    Csaplárův tým se hnal do ofenzivy, rozběhlé duo ale zastavil ofsajd.

58
    Po rohu měla Arminia velkou šanci! Putarovu hlavičku usměrnil Quaschner jen do boční sítě!

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 3. Klos, 5. Voglsammer, 29. Putaro, 43. Boháč (vla.), 45. Klos – 68. Jandera

DSC Arminia Bielefeld: 1. poločas: Ortega – Teixeira, Behrendt, Salger, Hartherz – Hemlein, Kerschbaumer, Schütz, Putaro – Voglsammer, Klos. 2. poločas: Gaye – Dick, Behrendt, Weigelt, Hartherz – Putaro, Prietl, Ulm, Brandy – Sporar, Quaschner.
    FK Příbram: Boháč – Januška, Ježdík, Kukec, Květ, Mitrovič, Průcha, Skácel, Soldát, Tarczal, Tregler.
    Náhradníci: Kočí – Grajciar, Hron, Jandera, Kilián, Kvída, Matoušek, Ric, Vávra.