Jeseník – Opava 2:4 (kon.) | Mar. Lázně – Žižkov 1:4 (kon.)
FC Viktoria Mariánské Lázně
1:4 (1:2)
FK Viktoria Žižkov
Středa 19.07.2017, 18:00 • Sportovní Areál Viktoria Mariánské Lázně • MOL Cup • 1. kolo

Hlavní rozhodčí neměl důvod nastavit ani vteřinu a ukončuje tak první kolo MOL Cupu, ve kterém divizní tým FC Viktoria Mariánské Lázně prohrál nad druholigovým týmem FK Viktoria Žižkov 1:4. Do vedení se dostali domácí, když se prosadil Holub. Následně to byl ale zápas hostů, když se nejprve prosadil Volek, o čtyři minuty později se přesně trefil Bazal a poslal svůj tým do vedení. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté byli aktivnější a přidali další dvě branky. Deset minut před koncem se trefil Stratil, tři minuty před koncem upravil skóre Čermák. Žižkov tak postupuje podle očekávání do druhého kola MOL Cupu. (19:53:53)

90

90
    Čermák přetáhl centr do vápna a k zakončení se tak hosté nedostali.

89
    Kravar nyní zasažen míčem do citlivých míst a hra je na malý moment přerušena.

88
    Viktoria Žižkov kráčí do druhého kola MOL Cupu, domácí už takovým odevzdaným dojmem dohrávají dnešní utkání.

87
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hosté ještě zvyšují vedení! MARCEL ČERMÁK z hranice vápna přesnou střelou překonává brankáře Šmejkala, který byl bezmocný. – 1:4.

87
    Řehák si došel pro míč a uklidňuje hru.

86
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut, domácí drží míč na svých kopačkách, vyrovnání je ale velmi nereálné.

84
    Hašek poslal centr do vápna, k zakončení se dostal Kodeš, brankáře ale neohrozil.

83
    Sadílek se snažil dostat přes Bazala, byl ale neúspěšný. U míče hosté a z následného brejku vybojovali rohový kop.

82
    Další šance hostů, když se ke střele dostal Engelmann. Jeho střela ale skončila mimo branku.

81
    Hosté zřejmě rozhodují o dnešní výhře! Čermák poslal přesný míč z levé strany, ve vápně byl úplně osamocený LUKÁŠ STRATIL, který posílá míč do sítě! – 1:3.

80
    Do ojedinělého útoku se dostali domácí, sprinterský souboj dvou jedenáctek (Šilhan, Toml) ale vyšel lépe pro hostujícího obránce, který nepustil soupeře do zakončení.

79
    Ke střele se dostal Kodeš, který trefil přesně prostor, kde stál připravený Šmejkal.

78
    Hašek nahrával na pravou stranu, kde byl volný Bazal, který nakonec vybojoval pro svůj tým rohový kop.