Cottbus – Liberec 0:1 (kon.) | Jablonec – Göztepe 1:2 (kon.) | Olomouc – Omonia Nikósie 2:0 (kon.)
Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Karviná – Chorzów 3:1 (kon.) | Opava – Zlín 1:1 (kon.)
Jihlava – Bahrajn 3:0 (kon.) | Karabükspor – Slovácko 1:0 (kon.)
FK Teplice
2:1 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 22.07.2017, 16:30Přípravný zápas

Teplice v generálce na první ligu porazily Viktorii Žižkov 2:1. Domácí vedli o dvě branky po trefách Vaněčka s Kučerou, ve druhé půli ale brzy snížil střídající Engelmann. Více už hosté nestihli. (18:20:37)

90

89
    Utkání se vesměs dohrává už v nižším tempu. Žižkov podává sympatický výkon, ale více ze hry mají nadále Tepličtí.

88
    Po vystřídání spousty hráčů je hra z obou stran už dost nepřesná.

86
    Žižkov je v obranném bloku a pozorně brání teplickou útočnou snahu.

85
    Teplice hrají s míčem na útočné polovině, do zakončení se ale už moc nedostávají.

83
    Domácí Haljeta se znovu dostal k hlavičce, ostrý centr ale nebyl pro jeho hlavu ideální a trefil míč nepřesně.

82
    Utkání se dostává ke svému konci, žižkovská Viktorka by ráda podnikla ještě nějakou zajímavou akci, ale k blízkosti vápna soupeře se příliš nedostává.

80
    Soungole na polovině hřiště získal míč a domácí znovu kombinují.

79
    Oba týmy ve druhém poločase podnikly spoustu střídání a na hře a hlavně kombinaci to lze poznat.

78
    Teplice drží míč na útočné polovině hřiště a snaží se něco vymyslet.

76
    Rohovému kopu se ale Viktorka v klidu ubránila.

75
    Po tečovaném domácím centru si jeden z obránců Viktorky Žižkov málem vstřelil vlastní gól, když odehrával míč na vlastní branku. Gólman Hrubeš musel míč vytěsnit na roh.