CSKA Moskva – AEK Atény 1:0 (kon.) | APOEL – Constanta 4:0 (po pr.) | BATE – Slavia 2:1 (kon.)
Başakşehir – Club Brugge 2:0 (kon.) | Kodaň – Vardar 4:1 (kon.) | Young Boys – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.)
Plzeň – FCSB 1:4 (kon.) | Ludogorec – Beer Ševa 3:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Maribor 0:1 (kon.)
Ajax – Nice 2:2 (kon.) | Olympiakos – Partizan Bělehrad 2:2 (kon.) | Rijeka – Salzburg 0:0 (kon.)
Rosenborg – Celtic 0:1 (kon.) | Legia – Astana 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:4 (0:1)
FCSB
Středa 02.08.2017, 20:15 • Doosan Arena, Plzeň • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Pro dnešek je to od nás z Doosan Areny vše, přejeme hezký zbytek týdne a budeme se těšit u dalších přenosů z fotbalové Plzně. (22:11:04)

Zápasové statistiky

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 21:15.

Bohužel, dnes to červenomodří nezvládli a do základní skupiny Ligy mistrů se v aktuální sezóně nepodívají. Druhé utkání třetího předkola začala lépe Steaua, která šla v první půli po krásně ráně z přímého kopu do vedení 1:0, domácí ale dokázali zabojovat a v 65. minutě převážili misku vah na svoji stranu. Na gólovou ránu Michaela Krmenčíka ale dokázali hosté rychle zareagovat. Mezi 70. a 80. minutou utkání vstřelili tři góly postupně Filipe Teixeira, Florin Tănase a z penalty také Denis Alibec, kteří tak rozhodli o konečném zúčtování. Steaua se může radovat z postupu do play-off, na Plzeň zbývá boj o skupinu v Evropské lize.

90+3

90+3
    Domácí fotbalisté dlouho sahali za postupem a od zbylých fanoušků teď sklízí potlesk za snahu. Na západě Čech bude dnes ale panovat zklamání.

90+2
    Viktorii se už vůbec nedaří přejít s míčem na útočnou polovinu.

90+1
    Ve druhém poločase se budou nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hrošovský se protlačil po levé straně k centru, míč ale poslal jen vysoko nad branku.
    88. Červená karta

88
    Krmenčík byl teď na středu hřiště držen soupeřem, tomu ale rozhodčí Hernandez faul neodpískal. Poté, co se po Momčilovićovi plzeňský útočník ohnal, vyfasoval rovnou červenou kartu.

88
    Ostrý centr Kopice hosté odvrací na další roh.

87
    Krmenčík teď se dvěma soupeři na zádech zabojoval a vydřel roh pro domácí. To už ale Viktorii zřejmě moc nepomůže.

86
    Teď se plzeňským podařilo přejít přes střed hřiště až k centru, následně ale španělský sudí odpískal Bakošovi další útočný faul.

85
    Hosté kontrolují balon i koncovku utkání.

Dnešní utkání sleduje 10 802 diváků.

84
    Také Denis Alibec obdržel od sudího Hernandeze žlutou kartu. Tomu se v tomto ohledu dnes moc nedařilo udržet utkání pod kontrolou.

83
    Střelec třetí branky hostů Florin Tănase jde ze hry. Jeho místo zaujme na poslední minuty Harlem Gnohéré.

82
    Rozhodčí odpískal domácím další útočný faul a Marek Bakoš to nevydržel. Za protesty dostává žlutou kartu.

Marek Kratochvíl

Jan Picka

Branky: 65. Krmenčík (Řezník) – 27. Balasa, 71. Teixeira, 76. Tănase, 79. Alibec (pen.)

Karty:   24. Petržela (PLZ), 27. Řezník (PLZ), 39. Živulič (PLZ), 47. Havel (PLZ), 61. Krmenčík (PLZ), 73. Hrošovský (PLZ), 79. Bolek (PLZ), 82. Bakoš (PLZ) – 50. Pintilii (STB), 66. Balasa (STB), 76. Grecu (STB), 84. Alibec (STB)   88. Krmenčík (PLZ)

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Řezník, Hejda, Hájek, Havel – Živulić (63. Hořava), Hrošovský – Petržela (54. Zeman), Kolář (C) (77. Bakoš), Kopic – Krmenčík
    Náhradníci: Hruška – Hořava, Zeman, Bakoš, Čermák, Ivanschitz, Řezníček

FCSB: Niță – Popescu (73. Achim), Balasa, Momčilović, Morais – Pintilii, Teixeira – Enache, Man (46. Larie), Tănase (83. Gnohéré) – Alibec (C)
    Náhradníci: Stăncioiu – Larie, Gnohéré, Pleaşcă, Achim, Grecu, Amorim

Rozhodčí: Alejandro Hernandez – Teodoro Sobrino, José Naranjo (všichni ESP)

Diváci: 10 802