Vsetín – Trenčín 2:1 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:0 (kon.) | Drážďany – Ústí n/L 3:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Středa 23.08.2017, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy mladšího dorostu

V poslední třetině bylo na hostech z Trenčína vidět, že dvoubrankové manko není nemožné smazat. Vsetínský gólman byl však bezchybný a dlouho nepovolil byť jen snížení. Dukle se nakonec povedlo prosadit, když se necelé čtyři minuty před koncem trefil Vaňo.
    Ode mě je to pro dnešek vše, z Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (17:01:04)

Sviták nenápadně posunul kotouč špičkou hole mezi gólmanovy betony a puk končí v brance! 1:0.
    Vsetín tak vítězí i na nájezdy.

Krajčovič mířil do levého horního rohu, ten však netrefuje 0:0

Pažitkovi se nepodařilo zvednout kotouč. 0:0

Hruška přestřelil. 0:0

Dědek netrefuje. 0:0

Málek vyjel proti střele Stránského, hostujícímu útočníkovi sjel puk z hokejky. 0:0

Babeliak zamíchal pukem a pokusil se jej dostat k levé tyčce. Neúspěšně. 0:0

Zemka naznačil kličku do bekhendu. Málek kotouč vyrazil betonem. 0:0

Půček před gólmanem zabrzdil a nedokázal si zpracovat kotouč. 0:0

Střelec trenčínského gólu Vaňo neuspěl pokusem pod betony. 0:0

Po skončení základní hrací doby přicházejí doplňkové samostatné nájezdy.

59:56
    Vrána od mantinelu vyhazuje.

59:27
    Trenčín drží hru v útočném pásmu a snaží se v poslední minutě o vyrovnání.

58:42
    Dědek kombinoval s Vránou, druhý jmenovaný byl odstaven Pavlovičem.

58:40

57:59
    Také Svitákův pokus minul branku. Turkova střela naopak skončila na levém betonu Bednára.

57:13
    Půček vybojoval puk u mantinelu a z ostrého úhlu vyslal dělovku na Bednára. Puk proletěl kolem branky a hostující gólman zasahovat nemusel.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 6. Vrána (Dědek, Ševčík), 14. Babeliak (Kočí) – 57. Vaňo (Migila)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Geidl) – Kunst, Navrátil, Caletka, Sviták, Houser, Velikovský – Kočí, Půček, Calaba, Babeliak, Turek, Pažitka, Bednařík, Vrána, Machač, Dědek, Ševčík.
    HK DUKLA Trenčín: Bednár (Kovalčík) – Ingeli, Drápal, Miklovič, Pazdera, Bečár, Hruška, Pavlovič – Petrovický, Krajčovič, Stránský, Braun, Hagara, Vaňo, Zemko, Bárdoš, Migila.