Zlín – Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:3 (po pr.) | Chomutov – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Pardubice – Jihlava 7:5 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 22.09.2017, 17:30Tipsport extraliga • 6. kolo

Zlínští nakonec i s notnou dávkou štěstíčka dokráčeli k první letošní domácí výhře za tři body. Už to vypadalo, že po vyrovnané bitvě dojde na prodloužení, ale v poslední minutě dokázal díky důrazu na brankovišti zajistit domácím plný bodový zisk Pavel Kubiš. Verva tedy opět nedokázala ve Zlíně zvítězit. (19:54:08)

59:50
    Ještě power-play hokejistů Litvínova.
    59:22 Pavel KUBIŠ - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

59:22
    Zlín právě vstřelil branku!
    Skrumáž před brankářem Kantorem končí vstřelenou branku domácích. Důraz na brankovišti předvedl PAVEL KUBIŠ, kterému se podařilo dorazit kotouč za bezmocného Kantora, který se po gólu vztekal a hodil po rozhodčím dokonce láhev. Bez asistence.

58:20
    Verva hraje v plném počtu, domácí přesilovku nevyužili.

58:05
    Sedláček byl v šanci sražen, vylučovat se nebude. Buly u Pavla Kantora.

57:54
    Berani kombinaci překombinovali a puk si berou litvínovští.

57:09
    Matějíček a posléze ani Honejsek nedokázali brankáře Kantora prostřelit.

56:47
    Je tu šance pro domácí vzít si vedení zpět na svoji stranu, ale budou to mít domácí těžké. Lukáš Válek (LIT) 2 minuty za držení protihráče.
    56:14 František LUKEŠ - 2:2

56:14
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tentokrát už to hostům po několika nevydařených šancích vyšlo. Hübl posunul puk mezi kruhy, kde si ho přichystal ke střele FRANTIŠEK LUKEŠ a srovnává stav zápasu na 2:2. Asistence: Viktor Hübl.

54:19
    Verva tlačí a tlačí, Zlín se brání a hosté svůj tlak zvyšují.

53:39
    Jánský nabil na modrou Gulovi, ale jeho dělovka byla hodně nepřesná.

52:26
    Ondřej Jurčík si nabruslil před Kašíka, odkud forhendem zakončil do horní tyčky.

51:40
    Padrnos je na ledě, Berani hrají v plném počtu.

50:56
    Lukeš z první a Kašík vytěsnil do bezpečí.

50:21
    Verva dlouho kombinovala a nakonec kotouč ztratila.

49:33
    Martin Padrnos (ZLN) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Rihards Bukarts (Illo), 46. Roberts Bukarts (J. Ondráček), 60. Kubiš – 27. M. Hanzl (J. Černý), 57. F. Lukeš (V. Hübl)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Řezníček, Ferenc, Freibergs, Žižka, Padrnos, Valenta – J. Ondráček, P. Sedláček, O. Veselý – Šťastný, Honejsek, Roberts Bukarts – Kubiš, Popelka, Klhůfek – Rihards Bukarts, Fryšara, Illo.
    HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Dietz, Sörvik, L. Doudera, Gula, Baránek, K. Pilař, Z. Sklenička – F. Lukeš, V. Hübl, Jánský – J. Černý, M. Hanzl, Matoušek – Trávníček, Válek, Jurčík – Nejezchleb, M. Hořava, Nicholls.