Sparta – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
Zlín – Plzeň 4:5 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:3 (2:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 15.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 13. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (19:25:56)

Střely na branku: 32 – 20

Dnešní zápas je u konce. V poslední třetině se ještě Jihlava pokusila vrátit do zápasu a připsala si několik nadějných šancí, nakonec to ale byli opět Kohouti, kteří se dokázali střelecky prosadit, když Eberleho střelu tečoval Jan Knotek. Domácí si závěr utkání trochu zkomplikovali častými vyloučeními, náskok i čisté konto brankáře Konráda už ale ubránili a po zásluze si z dnešního utkání odnášejí všechny tři body.

Nejlepší hráči utkání:
    Jan Knotek (OLO)
    Jakub Škarek (JIH)

59:34
    Olomouc už jen trpělivě brání střední pásmo.

59:06
    Olomouc opět posílá puk ke Škarkovi.

58:49
    Šidlíkovu střelu tečoval Eberle mimo branku.

58:32
    Bryhnisveenův pokus zpomalil padající obránce a Konrád puk raději přikryl lapačkou.

58:00
    Žálčík projel až do útočného pásma, ale tam ho zastavil Lukáš Galvas.

57:37
    Herman v pádu vyhazuje přes všechny čáry.

57:17
    Olomouc vyhazuje až ke Škarkovi.

57:04
    Jihlava si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Marek Laš (OLO).

56:40
    Rys se zničehonic dostal před brankou na kotouč a pokusil se zadovkou najít ještě Kubalíka, který by střílel do prázdné branky, ale jeho pokus zastavil jeden z bránících hráčů.

55:58
    Jihlava udržela útočné pásmo, ale na puku jsou domácí.

Dnešní utkání sleduje 4134 diváků.

55:45
    Puk končí v hledišti. Vhazovat se bude po Konrádově levici.

55:36
    Přihrávka na Ostřížka byla příliš dlouhá a hrát může Dukla.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 33. Burian (Vyrůbalík, Ondrušek), 37. Eberle (J. Knotek), 49. J. Knotek (Eberle, Vyrůbalík)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Staněk – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Sundher, Skladaný – Strapáč, Mráz, Ostřížek – Holec, Herman, R. Vlach.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, de la Rose, J. Zdráhal, Šidlík, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Rys, F. Seman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – R. Hubáček, Macík.

Rozhodčí: Kubičík, Pešina – Flegl, Polonyi