Pardubice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Litvínov – Sparta 4:3 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Škoda Plzeň
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Mountfield HK
Pátek 27.10.2017, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů z plzeňské Home Monitoring Arény se těším na počtenou! (19:49:26)

Ke střele se už však Hradec Králové nedostal a Škoda Plzeň uhájila těsné vítězství 1:0! O fotbalovém výsledku rozhodla jediná branka, po chybě v rozehrávce se trefil Jaroslav Kracík. Ve třetí třetině útočila nejprve Plzeň, ale pojišťovací branku vstřelit nedokázala. Mountfield se dostal do tlaku až v závěru, ale ani v šesti nedostal puk za bezchybného Svobodu, který neobdržel branku už 122 minut! Ani Rybárův skvělý výkon dnes nestačil Hradci na body. Plzeň si tedy upevňuje první příčku, dost možná o ni přijde v neděli, jelikož duel 18. kola předehrál v úterý se Spartou. Dnešní duel nebyl bohatý na střely ani na góly. Ve třetí třetině měla Plzeň 4 střely (celkem 18), Hradec 5 (celkem 19).

Nejlepší hráči utkání:
    Plzeň – Peter Čerešňák
    Hradec Králové – Dominik Graňák

59:49
    Domácí nedokázali vyhodit.

59:30
    Posledních třicet vteřin, vhazuje se ve střední pásmu, neboť Hradec srazil vyhození domácích mimo hrací plochu.

59:21
    Bednář byl osamocený na levém kruhu, ale nepropálil přemisťujícího se Svobodu!

59:01
    Domácí znovu dokázali vyhodit!

58:49
    Po nepřesné střele Bergera se Hradec sám vyhodil z pásma.

58:33
    Červený vypálil z otočky, Svoboda kryje a ještě se snažil rozehrát, rozhodčí však hru přerušili.

58:12
    Hradec vyhrál buly a je u kotouče, ale jen za bránou Plzně.

58:06
    Je to tak, Rybár zůstává na střídačce a Hradec to zkouší v šesti!

58:06
    Hradec si však bere timeout. Uvidíme, jestli už Rybár zůstane na střídačce.

58:06
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, na ledě musí zůstat čtvrtá domácí pětka.

57:51
    Jarůšek zachytil nahození hradeckého obránce a vypálil bekhendem, Svoboda dokázal vyrazit.

57:33
    Hollweg po buly vybojoval kotouč, ale jen ho vyhodil na zakázané uvolnění.

57:10
    Mountfield v tlaku, Bednář s Kukumbergem rozjeli kolotoč. První jmenovaný to poté zkoušel zpoza brány, ale na Svobodu si nepřišel. Hra je přerušena, neboť plzeňský brankář při zákroku nechtěně vyrazil bránu z kolíků.