Pardubice – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 0:3 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) |
Montreal – NY Rangers | 5:4 (kon.) | | | Florida – Detroit | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Tampa – Anaheim | 1:4 (kon.) |
Boston – Los Angeles | 1:2 (po pr.) | | | New Jersey – Arizona | 4:3 (kon.) | | | Toronto – Philadelphia | 2:4 (kon.) |
Nashville – NY Islanders | 2:6 (kon.) | | | Minnesota – Pittsburgh | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Columbus | 4:1 (kon.) |
Colorado – Chicago | 6:3 (kon.) | | | Edmonton – Washington | 2:5 (kon.) | | | Carolina – Anaheim | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Chabarovsk – Nižněkamsk | 5:4 (po pr.) | | | Vladivostok – Kazaň | 0:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Toljatti | 3:2 (kon.) |
Čerepovec – Novosibirsk | 1:2 (kon.) | | | Riga – Minsk | 1:2 (po pr.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 2:8 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 3:0 (kon.) | | | Nitra – Košice | 4:2 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 8:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 0:0 (odl.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 4:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Čáslav | 6:5 (po pr.) | | | Příbram – Mělník | 2:5 (kon.) |
Břeclav – Blansko | 6:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 3:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Chotíkov | 8:5 (kon.) |
Trstěnice – Cheb | 0:0 (odl.) | | | Poruba "B" – Studénka | 10:3 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 7:4 (kon.) |
PZ Kladno – Králův Dvůr | 2:4 (kon.) | | | TJ Sušice – Tachov | 0:0 (odl.) | | | Žabonosy – Kutná Hora | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Slaný – Černošice | 10:1 (kon.) | | | Pelhřimov B – Č. Krumlov | 1:17 (kon.) | | | Soběslav – Hluboká n.V. | 8:4 (kon.) |
HC Vajgar – Telč | 6:4 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 6:2 (kon.) | | | Opočno – Hronov | 2:8 (kon.) |
Třebechovice p. O. – HC Jičín | 2:1 (kon.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 7:2 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Hlinsko | 0:0 (odl.) |
Chotěboř – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 5:10 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 3:4 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Světlá nS | 2:5 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 3:6 (kon.) | | | Rakovník – Neratovice | 4:1 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 12:3 (kon.) | | | Tábor B – Humpolec | 5:4 (po pr.) |
Paneuropa – HC UP Olomouc | 4:1 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 4:3 (kon.) | | | Tango Klatovy – HC Čápi | 3:3 (kon.) | | | Poběžovice – Marsy Klatovy | 5:3 (kon.) |
Louny – Litoměřice B | 1:2 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Mountfield HK
Daniel Ježek
Branky a nahrávky:
34. Jarůšek (Kukumberg, Graňák), 53. Koukal (Červený), 59. Červený
Rozhodčí: René Hradil, Oldřich Hejduk – Milan Kis, Lukáš Rampír
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Strmeň (Hrubec) – M. Doudera, Krajíček (C), D. Musil, Roth, Linhart, Adámek – Dravecký, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Rákos, Cienciala, Irgl – Hrňa, M. Kovařčík, Chmielewski.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Rybár (J. Sedláček) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, Rosandić, Vydarený, Pláněk, Čáp – Vopelka, Dragoun, Köhler (A) – Látal, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Červený, Koukal (A), Cingel – R. Pavlík, Berger, Jarůšek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Rybár (J. Sedláček) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, Rosandić, Vydarený, Pláněk, Čáp – Vopelka, Dragoun, Köhler (A) – Látal, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Červený, Koukal (A), Cingel – R. Pavlík, Berger, Jarůšek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: René Hradil, Oldřich Hejduk – Milan Kis, Lukáš Rampír
Diváci:
Tomáš Marcinko (0+0) – Patrik Rybár (23 zákroků, 100%).
RUDOLFU ČERVENÉMU vůbec nevadilo, že proti sobě má třineckého brankáře! Hostující útočník se po Rákosově chybě dostal do samostatného nájezdu, ten proměnil střelou mezi Strmeňovy betony! Bez asistence.