Sparta – Třinec 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Litvínov – Jihlava 3:0 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Chomutov 3:2 (po pr.)
Mountfield HK
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 19.11.2017, 17:00 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga • 23. kolo

Hradecký Mountfield díky ostatním výsledkům poskočil na druhé místo tabulky za vedoucí Plzeň. S tímto konstatováním se s vámi rozloučím. Přeji příjemný zbytek neděle a úspěšný pracovní týden. (19:35:12)

Nejlepší hráči utkání jsou Michal Dragoun a Jakub Lauko.

Hradec Králové podruhé v řadě bere dva body. Tentokrát je to za výhru 3:2 v prodloužení. Chomutov ale zaslouženě bere alespoň bod, protože v defenzivně laděném utkání dokázal smazat dvougólové manko. Prodloužení ale trvalo pouze 77 vteřin, než rozhodl nejlepší střelec domácích Bedřich Köhler svým desátým gólem v sezóně a druhým gólem v zápase.

61:17 Bedřich KÖHLER - 3:2

61:17
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, bonusový bod berou domácí hráči. V obranné třetině vyhráli buly a BEDŘICH KÖHLER odstavil svého soka. Díky tomu jeli Hradečtí do úniku třech proti jednomu a Michal Dragoun nasměroval svůj pas přesně na KÖHLERA, který už neměl problém trefit poloprázdnou bránu. Asistence: Michal Dragoun.

61:07
    Koukal však nepřesně přihrál. Na druhé straně Rybár puk raději ukryl.

60:41
    Červený táhne první akci Hradce v prodloužení.

60:19
    Vondrka však přihrál rukou, takže se opět vhazuje ve středním pásmu.

60:04
    Důležité první buly vyhráli hosté a mohou tak založit útok.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo srovnat v přesilové hře zásluhou Bretta Flemminga a zápas Hradce Králové tak podruhé v řadě míří do prodloužení. V Mladé Boleslavi rozhodnutí nepřineslo, tak uvidíme, jestli to tentokrát bude jiné. Jisté je, že Piráti bodují poprvé po reprezentační přestávce.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43
    Na Lukeše letěly dvě střely ze středního pásma, ale s těmi nemohl mít problém.

59:22
    Ofsajd Lvů.

59:11
    Piráti Chomutov si berou oddechový čas.

58:17
    Huml byl opět u nebezpečné situace svého týmu. Opět se snažil sám dostat do střelecké pozice, ale jeho střela zamířila těsně vedle.

57:22
    Rufolf Červený pod tlakem bekhendem mířil puk do rohu, ale místo toho jej hodně nepříjemně nahodil přímo na vlastní bránu a Patrik Rybár měl hodně velké problémy, aby stihl zasáhnout.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 26. Dragoun (Džerinš), 35. Köhler (Jaroslav Bednář, Červený), 62. Köhler (Dragoun) – 40. Lauko (V. Růžička), 50. Flemming (Valach)

Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Pláněk, Vydarený, Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Zámorský – Köhler (A), Dragoun, Cingel – Jaroslav Bednář (C), Džerinš, Kukumberg – Látal, Koukal (A), Červený – Berger, Miškář, R. Pavlík.
    Piráti Chomutov: Š. Lukeš (J. Laco) – Valach, Mrázek, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa, Grman – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – V. Tomeček, V. Růžička, Koblasa – Skokan, Sklenář, Poletín – J. Havel, Šťovíček, Lauko.

Rozhodčí: Lacina, Kubičík – Brejcha, Pešek