Vítkovice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:5 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:3 (po pr.) | Pardubice – Litvínov 5:0 (kon.)
Sparta – Zlín 1:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
Mountfield HK
Úterý 21.11.2017, 17:20 • OSTRAVAR Aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek úterního večera a já se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:54:29)

Je konec. Vítkovičtí byli minimálně dvě třetiny lepším týmem, který si dokázal vypracovat více šancí, ale královehradečtí nastoupili do třetí třetiny s jasným cílem, otočit zápas ve svůj prospěch, a ten také splnili do puntíku. V poslední třetiny totiž konečně našli recept na vítkovickou hru a jasně ukázali, proč jsou v tabulce tak vysoko.

Celkem: 26:24

Ani po skončení a řazení hráčů k podání ruky si Tomi s Graňákem neodpustí alespoň slovní přestřelky, sudí oba vymezují do jejich prostoru.

59:58
    Tomi si ještě něco vyřizuje zřejmě s Graňákem.

59:53
    Hosté mají puk pod kontrolou a krouží svým obranným pásmem.

59:31
    Pavelka si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Koloucha.

59:00
    Pokud fanoušci hojně opouštěli svá místa po pátém gólu Mountfieldu, teď to vypadá, že zápas dávno skončil...

58:44
    Bartošák je zpět ve své brance.
    58:44 Rudolf ČERVENÝ - 3:6

58:44
    Hradec právě vstřelil branku!
    RUDOLF ČERVENÝ se dostal podél mantinelu do pásma, zhruba z úrovně kruhu pak trefil prázdnou branku – 3:6. Bez asistence.

58:24
    Vítkovičtí hrají bez gólmana.

57:54
    Zdá se, že hosté se už do výrazného útoku nepoženou.

57:34
    Dnešní utkání sledovalo 5 012 diváků.

57:03
    Kolouch si sjel do pásma podél mantinelu, Kucsera před brankou neměl dost prostoru.

56:12
    Královehradečtí se v pásmu drželi, ale příliš střel na Bartošáka neposlali. Olesz naskakuje na led.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 4. Kurovský (Hrbas), 15. Olesz (D. Květoň, Klok), 26. Š. Stránský (D. Květoň, Hrbas) – 18. Gregorc (Koukal), 21. Jaroslav Bednář (Džerinš, Gregorc), 28. Jaroslav Bednář (Kukumberg, Džerinš), 49. Dragoun, 54. Cibulskis (Červený, Koukal), 59. Červený

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Baranka, Sloboda (A), Klok, Trška, Výtisk (A) – Š. Stránský, O. Roman, D. Květoň – Szturc, Lev, Olesz (C) – P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Tomi, T. Jáchym, Kurovský – Hudeček.
    Mountfield HK: J. Pavelka (Rybár) – Vydarený, Pláněk, Gregorc, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Zámorský – R. Pavlík, Dragoun, Köhler (A) – Kukumberg, Džerinš, Jaroslav Bednář (C) – Červený, Koukal (A), Látal – Berger, Cingel, Miškář.

Rozhodčí: Baluška, Štefík – Tošenovjan, Orolin

Diváci: 5 012