Třinec – Pardubice 0:0 (17:00) | Mladá Boleslav – Sparta 0:0 (17:30) | Litvínov – Vítkovice 0:0 (17:30)
Mountfield HK – Jihlava 0:0 (18:00) | Olomouc – Kometa Brno 0:0 (18:00) | Liberec – Plzeň 0:0 (18:00)
před zápasem
Bílí Tygři Liberec
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Škoda Plzeň
Pátek 24.11.2017, 18:00Tipsport extraliga (ČR) • 25. kolo
Vsaďte si: 2.3 4.1 2.7
Videopřenos na TV Tipsport
Partner:
  Milan Gulaš patří mezi tahouny Plzně.

  Gólová radost Milana Gulaše ????????????????????#MadeOfHockey #CCMHockey #TELH (???? – Milan Podpera)

  Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

   
  To vše se dozvíme v pátek od 18:00, kdy utkání odstartuje. (14:22:14)
   
  Plzni navíc Tygři mají co vracet. Vždyť na západě Čech v závěru první čtvrtiny extraligy prohráli vysoko 1:5. O největší rozruch se postarali Ryan Hollweg s Janem Stránským, kteří si to rozdali na férovku bez rukavic. Souboje těchto soupeřů bývají vždy tvrdé, dočkáme se pěstního souboje také tentokrát?
   
  Bílí Tygři Liberec

  Liberečtí neprožili povedený vstup do soutěže. Po 18. kole se dokonce nacházeli na poslední příčce tabulky. Tam se nepobyli dlouho a nyní se po sérii výborných výkonů vyšvihli do jejího středu. Základem jsou především skvělé výsledky na domácím kluzišti, kde zatím podlehli pouze Chomutovu v ranné fázi ročníku. Z deseti utkání v Home Credit Areně slavili Tygři vítězství hned devětkrát!

  V minulém kole navíc konečně dosáhli na ledě Jihlavy tříbodového zisku venku. Po zodpovědném výkonu korunovaném čistým kontem Jaroslava Januse udolali celek z Vysočiny poměrem 2:0. Nyní budou chtít svou formu potvrdit také proti nejlepšímu celku soutěže.
   
  HC Škoda Plzeň

  Plzeňští vévodí tabulce, přičemž drží pětibodový náskok na druhý Hradec Králové. Drží navíc parádní sérii sedmi výher v řadě. V rámci této série zdolali například Spartu, Kometu, nebo právě pronásledovatele z Hradce. Povedl se jim navíc nevídaný počin, již dvakrát totiž dokázali vsítit deset branek v jediném utkání! Indiánské řádění musela vstřebat Olomouc a následně i Pardubice.

  Mezi pěticí nejproduktivnějších hráčů ligy má Plzeň trojnásobné zastoupení! Kanadské bodování soutěže vede již dříve zmiňovaný Tomáš Mertl. V závěsu se nachází další Indiáni, konkrétně Milan Gulaš a Dominik Kubalík. Se službami posledně jmenovaného už ovšem Západočeši počítat nemohou, z hostování si jej totiž stáhlo švýcarské Ambri. I přes to ale Kubalík stále vévodí pořadí střelců.
   
  V 25. kole nás čeká velmi zajímavý souboj mezi Bílými Tygry a Indiány z Plzně.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Dominik Jakubec

  Branky a nahrávky:


  Bílí Tygři Liberec:
  HC Škoda Plzeň: