Česko – Rusko | 5:4 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 1:6 (kon.) | | | Kanada – Finsko | 4:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 3:2 (po pr.) | | | Litvínov – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 2:3 (po pr.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 7:1 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Olomouc – Zlín | 1:0 (kon.) |
Chabarovsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) | | | Vladivostok – Spartak Moskva | 2:6 (kon.) | | | Jokerit – HC Slovan | 2:3 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 1:2 (po pr.) |
Team Suisse – Riga | 6:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Kanada | 3:5 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:3 (kon.) |
Nitra – Žilina | 3:5 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 3:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 3:4 (po pr.) |
Poprad – Košice | 4:2 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – South Stars | 5:0 (1:1 po s.n.) | | | Znojmo – Diceros | 0:6 (1:2 po s.n.) | | | Havířov – Břeclav | 3:3 (0:1 po s.n.) |
Diceros – Mladá Boleslav | 2:3 (po s.n.) | | | Břeclav – Znojmo | 5:1 (1:0 po s.n.) | | | South Stars – Havířov | 5:0 (2:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Znojmo | 6:0 (1:0 po s.n.) | | | Diceros – Břeclav | 1:5 (1:0 po s.n.) | | | Znojmo – South Stars | 2:4 (1:0 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 1:4 (po s.n.) |
Zlín – Liberec | 3:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 5:7 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 9:1 (kon.) |
Zlín – Mountfield HK | 3:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:1 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Škoda Plzeň
2:3
(1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Matěj Vybíral
Branky a nahrávky:
17. D. Kindl (D. Sklenička), 36. Mertl (Stach, Gulaš) – 20. Treille (Cardwell, Hrabal), 45. Rolinek (P. Sýkora), rozh. náj. P. Sýkora
Rozhodčí: Kika, Bulanov – Pešek, Špůr
Diváci: 7 227
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Tomáš Rolinek (PCE)
0:0 Petr Kadlec (PLZ)
2. série:
0:0 David Tomášek (PCE)
0:0 Tomáš Mertl (PLZ)
3. série:
0:0 Marek Trončinský (PCE)
0:0 Ondřej Kratěna (PLZ)
4. série:
0:0 Sacha Treille (PCE)
0:0 Milan Gulaš (PLZ)
5. série:
0:1 Petr Sýkora (PCE)
0:1 David Stach (PLZ)
HC Škoda Plzeň:
M. Svoboda (Hylák) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák, L. Kaňák – Kratěna, Mertl, Gulaš – Stach, Indrák, D. Kindl – Schleiss, Kracík, Eret – Rubner, Preisinger, Straka.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Hrabal, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Poulíček, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – Trončinský, Bojko, Beran – Dušek, Vondráček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Hrabal, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Poulíček, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – Trončinský, Bojko, Beran – Dušek, Vondráček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kika, Bulanov – Pešek, Špůr
Diváci: 7 227
Plzeň – Denis Kindl
Pardubice – Tomáš Rolinek
Autorem vítězné branky je PETR SÝKORA (11+10)!