Třinec – Olomouc 3:4 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Litvínov 0:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 7:6 (po pr.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 28.12.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 34. kolo

Víc už se dnes nestane. Kometa si po skvělém výkonu odváží všechny tři body za výhru 2:0. Domácí si dnes připravili pár slibných šancí, ale všechny je pochytal bezchybný Marek Langhamer. Celkem na něm skončilo čtrnáct střel. Za to Ondřej Kacetl na druhé straně si zachytal pořádně, na jeho branku totiž letělo hned třiačtyřicet pokusů! Z Pardubic se s Vámi pro dnešek spolu s přáním všeho nejlepšího do nového roku loučí Marek Votke. (20:28:31)

59:36
    Na Langhamera se v oslabení hnal Petr Sýkora, ale nedokázal jej překonat!

58:09
    Na závěr tu máme současné vyloučení. Na domácí straně inkasují dvě minuty za hrubost Jacob Cardwell a Ondřej Kacetl, za kterého dvě minuty odsedí Antonín Dušek a na brněnské straně si dvě minuty za hrubost odsedí Radim Zohorna. Kometa si tak zahraje přesilovku pět na čtyři.

58:09
    Ke střele se dostal po vyjetí z rohu hřiště Jan Hruška, ale vůbec netrefil branku.

57:30
    Dynamo se ze všech sil snaží zdramatizovat závěr utkání, ale nedaří se mu usadit se v útočném pásmu.

56:28

55:42
    Domácí vyhazují puk až k Langhamerovi.

55:28

55:16
    Kometa v klidu kontroluje puk a čeká na přesilovku.

54:28
    Je po přesilovce domácích. Rostislav Marosz odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

54:22
    Maroszovu střelu z první po přihrávce od mantinelu Langhamer vytěsňuje nad branku.

53:47
    Přihrávka Dynama napříč útočným pásmem byla tečována a kotouč opustil hřiště, hra je přerušena.

53:38
    Ostrý příklep Petra Sýkory kryje Marek Langhamer.

53:28
    Sotva se na ledě vyrovnaly síly, je tu další vyloučení na straně Brna. Dvě minuty za držení si odpyká Tomáš Malec.