Třinec – Zlín 0:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 2:3 (0:3 po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:3 (kon.) | Plzeň – Jihlava 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:5 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Berani Zlín
Sobota 30.12.2017, 15:10Tipsport extraliga • 35. kolo

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera, a také vše nejlepší do nového roku 2018! Na shledanou! (17:36:27)

Nejlepší hráči zápasu:

Šimon Hrubec – Libor Kašík.

Utkání končí, s jednobrankového vítězství se radují hosté ze Zlína! Oceláři v poslední třetině nedokázali dostat svého soupeře pod tlak, Berani poctivou defenzívou vybojovali tři body, Libor Kašík zapisuje čisté konto.

59:59
    Kašík kryje puk vteřinu před koncem základní hrací doby.

59:37
    Puk je v pásmu Třince, Slezané se zatím nedostali do útočné třetiny.

59:20
    Domácím se nedaří dostat hru do soupeřova pásma, Ocelářům velmi rychle utíká čas.

59:07
    Šimon Hrubec je na střídačce, Oceláři to zkoušejí se šesti bruslaři!

58:29
    Oceláři jsou kompletní, nepřesným pasem se ale dopustili zakázaného uvolnění.

58:13
    Necelé dvě minuty do konce třetí třetiny, kotouč je v pásmu Zlína.

57:34
    Oceláři hrají na maximální riziko. Slezané brání oslabení ve třech hráčích v obranném pásmu, za hostujícími obránci pak krouží Růžička. Zatím na něj ale neprošla ani jedna přihrávka.

57:13
    Hosté se dostali do útočné třetiny, Šťastný s Honejskem ale Hrubce nepřekonali.

56:41
    Oceláři hrají oslabení velmi aktivně. Linhart svou dělovku mezi tři tyče neusměrnil, Adamského tečované nahození orazítkovalo horní tyč Kašíkovy branky!

56:21
    Zlín ubránil oslabení, v dalších dvou minutách si zahraje v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Milan Doudera, který podrazil pronikajícího Šťastného.

56:03
    V závěru přesilovky ještě své štěstí zkoušel Irgl, ani on ale Kašíka nepřekonal. Hosté hrají v plném počtu.