Jihlava – Vítkovice 1:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 3:4 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 2:3 (po pr.)
Mountfield HK
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 28.09.2017, 18:30 • ČPP Aréna • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek svátečního dne a u dalších onlajnů z juniorského hokeje se těším na shledanou! (20:54:23)

První perioda dnešního zápasu příliš hokejového umu nepřinesla, ta druhá už ale nabídla hned tři branky. Domácí ztráceli na svého soupeře jednu branku, ve třetí části se jim ale povedlo vyrovnat. Prodloužení pak netrvalo ani minutu, když zaváhání východočeské obrany využil Petr Wiencek. Liberec tak bere dva body za výhru 3:2 v prodloužení.

60:43
    Liberec právě vstřelil branku!
    Obrovská hrubka v hradecké obraně ukončuje dnešní zápas! Domácí bek totiž upadl na útočné modré čáře a PETR WIENCEK se vydal do samostatného úniku. Nikým nerušen si zpracoval Nezbedovu nahrávku a chladnokrevně zakončil mezi betony. Asistence: Tomáš Nezbeda.

60:13
    V držení puku byli prakticky od začátku hosté, kteří ale nezvládi rozehrávku a je jim pískán icing.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, pokračovat budeme pětiminutovým prodloužením! Hradeckým se ve třetí části podařilo vyrovnat a do nastaveného času s tak půjde za stavu 2:2.

60:00

59:33
    Liberečtí Tygři těsně nestihli vyklidit útočnou třetinu a je jim odpískán ofsajd.

58:45
    To se změnilo až nyní, kdy Vítek Turek trefil od modré čáry jen Dvořákovu náruč.

58:18
    Hraje se nyní v rohu hradeckého obranného pásma, Dvořák ale zasahovat nemusí.

57:31
    Liberečtí i Hradečtí nyní vsadili na obranu týmy se dostávají k soupeři do pásma s obtíží.

56:30
    Do konce třetí třetiny zbývají tři a půl minuty. Dočkáme se rozhodnutí?

55:57
    Teď ale přišla šance také na druhé straně, Michal Teplý zprava lízl bližší tyčku!

55:42
    Librečtí pod tlakem poslali kotouč jen na icing, nemohou vystřídat a hra se střehuje do jejich pásma.

55:08
    Hradeckými šancemi se to nyní jen hemží, František Hnik zprava neuspěl bekhendovým pokusem.

54:44
    Dominik Matouš stál tváří v tvář Žajdlíkovi, těsně před zakončením mu ale hostující bek ukradl černou pryž!

54:13
    Od modré čáry doklouzal puk až k Danielu Dvořákovi, jenž ho raději přikryl lapačkou.

53:08
    Mezi trojicí hráčů nedokáza František Hnik protancovat až do zakončení, kotouč byl příliš daleko z jeho dosahu.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 39. Kynčl (Mašín, Řepík), 46. Chalupa (Matějček, Hroudný) – 25. Teplý (Průžek, Krejsa), 39. Žemba (Beran), 61. Wiencek (Nezbeda)

Mountfield HK: Dvořák (Bartozel) – Hroudný (C), Muška, Pohl, Havránek, J. Moník, T. Kynčl, Jonáš – D. Matouš, M. Matouš, Matějček, Pažourek, Havelec, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Hidveghy, Chalupa. Trenér: Aleš Krátoška.
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Mirochnikov, Bednář, Aubrecht, Krejsa, Turský, Leško, Starosta – Janele, Holenda, Šír, Průžek, Piroutek, Beran, Wiencek, Nezbeda (C), Burda, Teplý, Žemba, Bělohorský. Trenér: Valdemar Jiruš.

Rozhodčí: Pilný – Kis, Rampír