Slavia – Jihlava 4:3 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 5:2 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:1 (po pr.)
HC Litvínov – Pardubice 0:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 02.12.2017, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

Dnes byl k vidění celkem vyrovnaný zápas. Mírnou převahu měli však hosté, což jde vidět na výsledku. V první třetině moc akcí vidět nebylo, i navzdory přesilovkám. Ve druhé třetině se hrálo o poznání agresivněji. První gól v polovině utkání vsítil v samostatném úniku Otakar Šik. Hostům se ale v pěti minutách podařilo srovnat na 1:1. Ve třetí třetině chtěli pochopitelně oba dva celky strhnout vedení na svou stranu. To se povedlo jen hostům. Gól vstřelil ve 43. minutě Martin Beránek. Domácím se nepodařilo vyrovnat ani při hře v šesti. Na počtenou se s vámi loučí Vlasta Mourek. (15:24:57)