Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (1:3 po s.n.) | Kladno – HC Litvínov 5:4 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 7:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 8:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:0 (kon.) | Slavia – Liberec 5:4 (2:1 po s.n.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 15.09.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • Skupina A

Velmi povedený zápas ze strany Energie ve kterém se jí podařilo získat další vítězství v řadě. První gól vstřelil v 12.minutě David Holub a v 25.minutě se prosadil Daniel Zavřel. Energie si pak do konce zápasu držela soupeře od těla a připisuje si další 3 body. Loučím se a přeji hezký večer Jakub Mahr (20:40:49)

59:56
    Hosté se kvůli svojí zbrklosti dostali do ofsajdu.

59:40
    Krýner teď svou střelou zazvonil na vrchní tyč.

59:05
    Hosté to zkouší v šesti.

58:35
    Michal Straka si vyžádal oddechový čas.

58:00
    Poslední dvě minuty ve kterých se Plzeň může pokusit o vyrovnání.

57:10
    Přikryl se teď v oslabení pokusil o zvrat, jeho střela ale končí v ochranné síti.

56:46
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Šiller – 2 min., napadení).

55:24
    Kaňák se teď marně snažil o stáhnutí náskoku domácích a Energie tak stále vede.

54:23
    Karlovarští se znovu vracejí do útočného pásma a střílí další ránu, která ale neprošla.

53:36
    Tlačenice za Kašparovou brankou byla nakonec zastavena a vhazuje se v obraném pásmu domácích.

51:20
    Plzeňským hráčů se podařilo zaútočit, ale Kašpar zase prokázal svou mrštnost.

49:18
    Šťastnému se málem podařilo vstřelit další branku Energie, dva plzeňští hráči ho ale dostali na zem a znemožnili mu připsat si bod.

48:00
    Ve vlastní oslabení se daří plzeňským držet energetiky u své brány a pokouší se o zvrat hry.

47:32
    Při hře 4 na 4 se více snaží Energie.

46:47
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hajšman – 2 min., vysoká hůl).

46:32
    Plzeň se snaží ze všech sil dotáhnout se na rozdíl jednoho gólu, zatím jim v tom ale úspěšně brání Kašpar.