Chomutov – HC Litvínov 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 7:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:6 (kon.)
Kometa Brno – Warriors Brno 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:6 (0:2, 0:1, 2:3)
Rytíři Kladno
Úterý 24.10.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • Skupina A

Kladenští v tomto zápase jasně dominovali. Naopak karlovarští překvapili svým nepovedeným výkonem. Energetikům se dařilo až v závěru třetí třetiny, kdy v posledních pěti minutách hry dali, stejně jako Rytíři, dva rychlé góly (Adam Křemen, Vít Jiskra), a tak zkusili hru v šesti. To se jim ale vymstilo, protože hned po deseti vteřinách dostali gól od Šimona Jelínka. My se s vámi tímto loučíme a brzy zase na počtenou. (20:15:15)

59:40
    Zmatek před kladenskou brankou

58:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Do prázdné brány se trefil VOJTĚCH TRŽIL. Asistence: Šimon Jelínek, Matyáš Filip

57:55
    Energetici zkouší hru v šesti

57:32
    Křemen zkoušel střelu od modré ale mířil daleko vedle.

56:38
    Holub střílí z mezikruží, ale trefil pouze Jirouškovy betony.

56:13

55:05
    Energetici se dnes v přesilovkách trápí.

54:40
    Zakázané uvolnění Varů.

54:13
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Flachs – 2 min., vysoká hůl).

53:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po střele Daniela Černého se k puku dostal VÍT JISKRA, kterému nedělalo potíže trefit se do prázdné branky.

51:35
    Do samostatného úniku se dostal ADAM KŘEMEN, který zatím jako jediný prostřelil Jirouška. Bez asistence

50:16
    Novák jel se Zárubou na branku, ale Jiroušek zůstává bezchybný.

48:45
    MATĚJ ZÍKA přesnou střelou z pravého kruhu vymetl všechny pavučinky z prvého rohy Bednářovy brány.

46:51
    Tomáš Urban se dostal přímo před Bednáře, kde stihl ještě přihrát VOJTĚCHOVI TRŽILOVI, který trefil střed prázdné branky. Asistence: Tomáš Urban, Adam Zich

45:39
    Routa chtěl proniknout, až k Bednářovi, ale v cestě mu stál domácí obránce.

44:39
    Hosté vyhazují, ale puk nikdo nezachytil, což vedlo k icingu.

43:21
    Bláha se dostal do úniku, ale byl v ofsajdu, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

Naďa Krásná

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 52. Křemen, 54. Jiskra (Černý) – 10. Zíka, 14. Jelínek (Flachs, Zíka), 24. Filip (Bláha), 47. Tržil (Urban, Zich), 49. Zíka (Routa), 59. Tržil (Jelínek, Filip)