Pardubice – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Chomutov – Kladno 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Salzburg 1:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 1:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 6:2 (kon.)
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Liberec – Letňany 5:1 (kon.) | Zlín – Havířov 2:0 (kon.)
Třinec – Vsetín 3:6 (kon.)
Mountfield HK
3:5 (1:2, 2:3, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 18.11.2017, 15:30 • ČPP Aréna • Extraliga staršího dorostu • Skupina C

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (17:30:00)

Šedesát minut vypršelo, je konec! A ze zisku tří bodů se raduje Havlíčkův Brod. Ten sice do zápasu vstoupil inkasováním, pak ale otočil vývoj a i přes následné hradecké dorovnání si výhru vzít nenechal. Ve druhé třetině si totiž vypracoval rozhodující tříbrankový náskok, který sice domácí ztenčili, ale nevymazali. Mužstvo z Kotliny tak vítězí 5:3!

59:54
    Ani Petržilka ani Dvořák netrefili odkrytou bránu.

59:43
    Hosty vyhozený touš doputoval jenom na zakázané uvolnění.

59:21
    Střela Martina Pěnčíka prolétla kolem pravé tyče.

58:51
    Hradecká brána zůstala prázdná, domácí to zkoušejí v šesti!

58:51
    Hostující střídačka reaguje na icing oddechový časem.

58:51
    Zakázané uvolnění celku z Kotliny.

58:18
    Tadeáš Jakubec se opřel do střely z mezikruží, z první ale trefil jen Nedvěda.

57:28
    Mountfieldu se zkracuje čas na vyrovnání, do třetí sirény už zbývá jen něco přes dvě a půl minuty.

56:49
    Hosté jsou v pěti, oslabení ubránili na výbornou.

56:21
    Martin Pěnčík míchal s pukem příliš dlouho, černá pryž nakonec doletěla až k Vackovi.

55:39
    Hradeckým se nepovedla nahrávka podél modré čáry a hosté vystrčili puk do neutrální zóny.

54:48
    Hostující Viktor Horák je potrestán za nedovolené bránění a v početní výhodě teď budou Východočeši.

54:40
    Jakub Kynčl přišel ve střetu o hl a část helmy a odjel tak střídat.

54:25
    A Jaroslav Kašpar se hned vydal do útoku, nedokázal ale proklouznout skrz dvojici obránců a lépe zakončit.

54:01
    Domácí jsou v plném počtu, KAšpar už se zapojil do hry.

53:33
    Adam Dvořák nahazoval na teč, té se ale nikdo v červeném neujal a puk skončil v rohu.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 5. Hrabčák (Lang), 22. Šedivý, 33. Šedivý (Hrabčák) – 11. Dudek (Vaněk, Košťál), 15. Tecl (Kulhánek, Dudycha), 27. Hromádka (Horák), 28. Kulhánek (Cachnín, Tecl), 33. Petržilka (Kohout, Dvořák)

Mountfield HK: Ševců (33. Vacek) – Řehák, Janoušek, Martinec, Pěnčík (C), J. Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, V. Síla, Lang, Komma, Kašpar, Poppel. Trenér: Libor Pivko.
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (35. – 40. Arbelovský) – Dvořák, Adam, Horák, Krejčí, Dudycha, Vaněk – Vaňous, Petržilka, Kohout, Tecl (C), Hromádka, Dudek, Rybáček, Kulhánek, Cachnín, Košťál. Trenér: Richard Cachnín.

Rozhodčí: Veselý – Skokánek, Gregar