Pardubice – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Litvínov – Sparta | 4:3 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Kadaň – Havířov | 3:2 (kon.) |
Toronto – Carolina | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Boston – San Jose | 2:1 (kon.) |
Pittsburgh – Winnipeg | 2:1 (po pr.) | | | Tampa – Detroit | 3:2 (kon.) | | | Florida – Anaheim | 8:3 (kon.) |
Montreal – Los Angeles | 0:4 (kon.) | | | Ottawa – Philadelphia | 5:4 (kon.) | | | Minnesota – NY Islanders | 6:4 (kon.) |
Edmonton – Dallas | 5:4 (kon.) | | | Vancouver – Washington | 6:2 (kon.) |
Vladivostok – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | Kunlun – Kazaň | 1:2 (kon.) | | | Toljatti – Chanty-Mansijsk | 4:0 (kon.) |
Jokerit – Minsk | 2:0 (kon.) | | | Čerepovec – Barys | 4:3 (po pr.) | | | N.Novgorod – Novosibirsk | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Viťaz – Jaroslavl | 2:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 2:0 (kon.) | | | HC Slovan – Petrohrad | 0:5 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 7:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 0:6 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 0:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 6:5 (3:1 po s.n.) | | | Kladno – Chomutov | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 6:2 (kon.) |
Letňany – Liberec | 0:5 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Salzburg | 0:6 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 5:6 (po pr.) |
Kometa Brno – Pardubice | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Vítkovice – K. Vary | 3:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 1:2 (po pr.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) |
Třinec – Kladno | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:1 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:2 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 5:1 (kon.) | | | Detva – Poprad | 7:3 (kon.) |
Nové Zámky – Žilina | 0:3 (kon.) | | | Zvolen – Banská Bystrica | 3:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Dubnica | 3:11 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 2:3 (po pr.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 9:2 (kon.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 0:0 (odl.) | | | Osmos Bratislava – Skalica | 1:2 (po pr.) |
Frýdek-M. "B" – Nový Jičín B | 10:0 (kon.) |
Lomnice n/P – Nová Paka | 4:5 (kon.) |
Roudnice – | 1:6 (kon.) |
konec
VHK ROBE Vsetín
6:2
(1:2, 4:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Jan Tajzler
Branky a nahrávky:
16. Krupa (Lukačka), 31. Vašenka (Vávra, Baďura), 35. Matiaško (Zetocha), 37. Kožený (Lašák, Vašenka), 38. Matiaško (Ondračka), 43. Půček (Jenáček) – 6. Havránek (Indrst), 14. Matěj (Geidl)
Rozhodčí: Škach – Poláček, Bařinka
Diváci:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Chrástecký (Chromý) – Jenáček, Ondračka, Lašák, Kožený, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – R. Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Vašenka – Lukačka, Zetocha, Krupa – Pernický.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Kučera (Ochman) – Weber, Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Kapitanov, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Stebel, Čmiel, Plandor.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Kučera (Ochman) – Weber, Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Kapitanov, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Stebel, Čmiel, Plandor.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škach – Poláček, Bařinka
Diváci:
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.