HC Plzeň – Chomutov 4:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Mountfield HK 4:5 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 1:6 (kon.)
Technika Brno – Havířov 3:2 (po pr.) | Třemošná – Slavia 0:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 2:11 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Třinec – Přerov 2:5 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:5 (3:2, 1:2, 0:1)
Mountfield HK
Sobota 18.11.2017, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 16. kolo

Než se s Vámi rozloučím, tak bych Vás rád pozval na sledování dalšího on -linu, který za chvíli začne. Tentokrát se představí starší dorostenci Havlíčkova Brodu na ledě Mountfieldu HK. Utkání začíná v 15:30.. To je pro dnešek ode mě všechno. Děkuji Vám za pozornost a u dalšího textového přenosu se budu těšit. (14:54:53)

Je za námi i třetí třetina ve které jsme čekali dlouho na gól. Ten nakonce přišel necelé dvě minuty před koncem. Šťastnější mohou být Hradečtí, kteří zásluhou Petr Moravce získali cenné tři body. V poslední třetině se hrál opatrný hokej a týmy čekaly na svoje šance, které díky pozorným defenzivách nebylo mnoho. Když už se jeden z týmů objevil v šanci, tak jej zastavili výborní gólmani.

Zápas, který nabídl spoustu branek nakonec ovládli Východočeši, kteří od druhé třetiny zatápěli obraně Bruslařů. Ovšem vítězství se pro tým Petra Luštince nerodilo vůbec lehce . V utkání prohrával hned zkaje, ale pokaždé našli odpověď
    Východočeši měli drtivý tlak ve druhé třetině, který zúročili dvěma brankama a otočili stav utkání. Jenže domácí vyrovnali a v samém závěru trefil tři body Hradecký Petr Moravec

59:30
    Hradec hraje s pukem na svých holích.

58:42
    Domácí se snaží získat pásmo Hradce, ale nedaří se jim to.

58:14
    Hradec právě vstřelil branku!
    Mountfield jde do důležitého vedení! Odražený kotouč si našel PETR MORAVEC, jenž propálil Krále k levé tyči! Asistence: Jan Jušta, Matěj Pinkas.

57:23
    Filip Boštík se zbavil svého strážce a z levé strany vystřelil, ovšem netrefil brankový prostor!

57:00
    Hosté v útočném pásmu, ale rychle o něj přišli.

56:34
    Šedivého střela si našla vyrážečku Krále.

56:10
    Důležitý zákrok Tichého.

55:41
    Hraje se s mnoha šancemi na obou stranách, ale střelci zatím mlčí.

54:52
    Petr Moravec zpoza brány nahrál na volného Dominik Šedivého, ale ten z blízkosti našel levý beton Krále!

53:45
    Mírně lepší je momentálně domácí celek, ale Hradečtí směle konkurují.

53:00
    Obrovská šance byla na straně domácích! Jeden z nich se ocitl před Tichým, ale přestřelil!

52:20
    Bruslaři se chtěli dostat do pásma nahozeným kotoučem. Ten končí v moci hostů.

51:34
    Budina chtěl najít mezi kruhy Boštíka, avšak jeho příhra byla zablokovaná.

51:00
    Oba dva mančafty se střídají v šancích, ale proti změně stavu jsou výborní brankáři.

50:23
    Kerber zažehnal hrozící protiútok.

49:30
    Dominik Vacík si teď vzal velké sousto, když chtěl obejít protihráče, avšak ten ho zbavil kotouče. Vše musel vyřešit Král.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 1. Vyvial (Fiala, Kopic), 8. Vyvial (Kopic, Fiala), 15. Kopic (D. Vacík), 34. Rauš (P. Vacík) – 2. Šlaicher (Pajer, Boštík), 8. Šedivý (Pelda, Jušta), 22. Šlaicher (Pajer), 27. Pinkas (Pajer, Moravec), 59. Moravec (Jušta, Pinkas)

BK Havlíčkův Brod: Vácha (32. Král) – Řehout, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl
    Mountfield HK: Tichý (Sajdl) – Pelda "A", Králik, Boukal, Naar, Drbal, Perička "C", Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher "A", Šedivý, Hynek, Boštík

Rozhodčí: Michal Suchý – Robin Horký, Tomáš Kotrba