Motor ČB – K. Vary 2:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Slavia – Přerov 2:0 (kon.)
Prostějov – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Kadaň – Třebíč 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 09.10.2017, 18:00Chance liga • 11. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Budu se těšit zase u dalších on-line přenosů. (21:36:18)

Zápas nezačal pro Frýdek-Místek vůbec dobře, už po osmi minutách prohrával 0:2. Jenže pak rysi zabrali a ještě do první přestávky vyrovnali. V prostřední části Frýdecko-místečtí ještě jednu branku přidali a dokonali tím obrat. Ve třetí třetině skóre navýšil David Kofroň, ale Vsetín se nevzdal a gólem šest minut před koncem zápas ještě pořádně zdramatizoval. Ani přes velký tlak už ale Valaši vyrovnat nedokázali a rysi se mohli radovat z třetího vítězství v řadě.

59:49
    Daneček znovu pod palbou. Ale prostor u své pravé tyčky si pohlídal a hostům nebyly k ničemu ani dorážky.

59:31
    Daneček znovu drží svůj tým. Dokázal chytit střelu z pravé strany a poté z něj kotouč nevypadl.

59:12
    Vsetín zastavil hvizd rozhodčího, oznamující postavení mimo hru,

58:55
    Hosté vyhráli buly, ale pak jim kotouč utekl z útočného pásma.

58:53
    Lukáš Daneček chytil kotouč a Frýdek-Místek si může na okamžik vydechnout.

58:39
    Vsetín svírá rysy před Danečkem. Těžké chvíle pro domácí.

58:18
    Je to tak. Jaroslav Pavelka zůstává na střídačce. Hosté to zkouší v šesti proti pěti a s prázdnou brankou.

58:18
    Vsetín si bere oddechový čas a pravděpodobně i odvolá brankáře.

57:58
    Oba týmy jsou kompletní.

57:37
    Z pravé strany pálil Tomáš Vávra, Daneček puk vyrazil.

57:13
    Radim Hruška se přes trojici protihráčů neprodral, ale pořádně zavařil obraně domácího týmu.

56:43
    Zakázané uvolnění a Pavelka se musí připravovat na vhazování po své levici.

56:25
    Hraje se tedy čtyři na čtyři. Prostoru je na ledě hodně a dají se v tomto otevřeném utkání očekávat další šance.

55:56
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Bajtek – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Filip Dundáček – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

55:20
    Poslední minuty třetí třetiny budou ještě nesmírně vyrovnané. Vsetín cítí šanci ještě utkání srovnat.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 18. Kvasnica (Bajtek, Pechanec), 20. Mikulík (Klimša, L. Kovář), 24. Christov (Mikulík, Kvasnica), 47. Kofroň – 6. Vávra (Slováček, Podešva), 8. Březina (Frolo), 54. Slováček (Vávra, Podešva)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček – Hrachovský, L. Kovář, Ovčačík, Zahradníček, D. Stránský, Piegl – Kvasnica, Pechanec, Bajtek – Kofroň, Mikulík, Christov – Franek, Klimša, J. Kalus – Flok, Przybyla, Kaukič.
    VHK ROBE Vsetín: J. Pavelka (Horčička) – Ostrčil, Frolo, Žák, Dundáček, D. Krenželok, Šenkeřík – Markovič, Hruška, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Hořanský, Pokorný, Jonák – Vítek, Šilhavý, Půček.

Rozhodčí: Václav Šutara, Tomáš Veselý – Karel Lukš, Milan Gančarčík