Benátky n/J – Ústí n/L | 4:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Třebíč – K. Vary | 2:3 (po pr.) | | | Vsetín – Kladno | 5:1 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 4:1 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – San Jose | 0:3 (kon.) | | | Florida – Pittsburgh | 3:4 (kon.) |
Detroit – Washington | 3:4 (po pr.) | | | Winnipeg – Minnesota | 4:3 (kon.) | | | Anaheim – Montreal | 6:2 (kon.) |
NY Rangers – Nashville | 4:2 (kon.) | | | Philadelphia – Edmonton | 2:1 (kon.) |
Kunlun – Vladivostok | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk | 4:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jaroslavl | 2:3 (po pr.) |
Čerepovec – Omsk | 1:3 (kon.) | | | N.Novgorod – Barys | 3:4 (po pr.) | | | Petrohrad – Jokerit | 4:3 (po pr.) |
Viťaz – Dynamo Moskva | 1:5 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 3:4 (po pr.) |
Opava – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Řisuty – Trutnov | 1:0 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Kobra | 4:6 (kon.) |
Nový Jičín – Poruba 2011 | 0:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Šumperk | 3:2 (kon.) | | | Kolín – Klatovy | 6:3 (kon.) |
Žďár n/S – David Servis | 3:2 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Bílina – Vrchlabí | 3:5 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 4:5 (kon.) | | | Tábor – Nymburk | 2:3 (po pr.) | | | Letňany – Most | 1:4 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 0:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 5:3 (kon.) |
Sparta – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Pardubice – Havlíčkův Brod | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Třinec – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 7:4 (kon.) |
Salzburg – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Mountfield HK – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 5:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Třinec | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
HC Litvínov – Slavia | 2:3 (po pr.) | | | Pardubice – Zlín | 5:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Havířov | 2:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 6:1 (kon.) | | | Letňany – Žďár n/S | 1:4 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:12 (kon.) |
Technika Brno – Zlín | 1:2 (po pr.) | | | Třemošná – Sparta | 0:1 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Plzeň | 0:8 (kon.) |
K. Vary – Slavia | 7:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Litvínov | 1:11 (kon.) |
Warriors Brno – Třinec | 2:4 (kon.) |
Nový Jičín B – Orlová | 1:9 (kon.) | | | Radomyšl – Milevsko | 4:1 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 7:4 (kon.) |
Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 6:3 (kon.) | | | Černošice – Rakovník | 2:3 (kon.) | | | Cheb – Mar.Lázně | 6:9 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – HC Varnsdorf | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 4:5 (po pr.) |
Boskovice – Velká Bíteš | 5:4 (kon.) | | | Uničov – Rosice | 12:3 (kon.) | | | Krnov – Rožnov p. R. | 5:3 (kon.) |
H. Benešov – Poruba "B" | 2:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Zbraslav | 3:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda Praha | 6:6 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Žabonosy | 2:0 (kon.) | | | Poděbrady – Lev Benešov | 1:2 (kon.) | | | Soběslav – Telč | 3:2 (kon.) |
Nejdek – HC Rokycany | 6:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav | 10:3 (kon.) | | | Bohumín – Wolves Č. Těšín | 5:7 (kon.) |
Vlašim – Kutná Hora | 1:7 (kon.) | | | Mělník – Králův Dvůr | 3:4 (po pr.) | | | Blansko – Uh. Hradiště | 5:3 (kon.) |
Klatovy – HC Domažlice | 1:7 (kon.) | | | Hvězda B – HC TNP Praha | 3:5 (kon.) | | | Neratovice – Příbram | 1:3 (kon.) |
Chotíkov – TJ Sušice | 8:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SOHO Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 4:0 (kon.) | | | Č.Budějovice – Litvínov | 3:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) |
Mladi Jesenice – Znojmo | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – Litoměřice B | 3:8 (kon.) |
konec
HC Benátky nad Jizerou
4:6
(0:2, 3:2, 1:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Domácí sice byli rozhodně střelecky aktivnějším týmem. Dnes ale rozhodly přesilové hry, které mají ústečtí hráči excelentně zvládnuté, čtyři vstřelené branky jsou toho jasným důkazem.
(19:26:09)
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:49
|
Maierovu střelu od modré hosté zblokovali, vhazovat se bude před Stezkou.
|
|
59:07
|
Dvě Melkovy střely krotí Stezka, domácí jsou u puku a brzy též v plném počtu.
|
|
58:49
|
Jeníkova střela z levého křídla byla sražena do ochranné sítě.
|
|
58:29
|
Benátečtí i v oslabení zaútočili, nebyli ale přesní. Přesto zůstávají u kotouče.
|
|
58:11
|
Bernadův pokus z mezikruží krotí Stezka mezi rukou a tělem.
|
|
Legendy hokejové Sparty v příbězích, jaké jste ještě nečetli. Objednávejte knihu Souhvězdí Sparta na Marken.cz.
|
||
57:59
|
Maierova střela od modré byla sražena do rohu kluziště.
|
|
57:29
|
Roubíkova přihrávka končí ve středním pásmu.
|
|
57:09
|
Menší trest odpyká domácí Kryštof Hrabík.
|
|
57:09
|
Hosté si vyžádali oddechový čas.
|
|
57:09
|
Vyloučen domácí Zdeněk Král za sekání. V tomtéž čase obdržel domácí útočník osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
|
|
57:00
|
Skákavé Husovo nahození má Volke ve své lapačce.
|
|
56:40
|
Puk vypadl před Jeníka, který ho ale nasměroval vedle branky!
|
|
56:28
|
Tentokrát zakončoval Jeník, narazil ale opět na pozorného ústeckého brankáře.
|
|
56:14
|
Pyrochtovo nahození krotí Volke, který ihned rozehrává.
|
|
55:31
|
Roubík útočil na hattrick, proti ale byla Stezkova lapačka.
|
|
55:17
|
Nakonec Volke nachází puk ve svém klíně a přerušuje tak hru.
|
|
55:07
|
Benátečtí jsou znovu nastěhováni v útočném pásmu, kde kombinují.
|
Branky a nahrávky:
21. Hrníčko (Chrtek, A. Dlouhý), 21. Kunst (Psota, Bittner), 27. Z. Král (Hrabík, R. Veselý), 51. R. Veselý (Z. Král) – 4. Roubík (Hes, Melka), 9. D. Merta (M. Vágner, Vrdlovec), 26. Husák (D. Merta, Vrdlovec), 35. Hes (Roubík, Melka), 41. Roubík (Melka), 53. Husák (M. Vágner)
Rozhodčí: Veinfurter, Zubzanda – Ševic, Votrubec
Diváci: 276
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Stezka (Kořenář) – Plutnar, Husa, Pyrochta, Kunst, Jan Bednář, Maier – Hrníčko, Chrtek, A. Dlouhý – Psota, Bittner, Jeník – Hrabík, Z. Král, R. Veselý – Wiencek, Kuťák, Bělohorský.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Hes, Bernad, M. Vágner, Husák, Macek, M. Zdvořáček – Melka, Roubík, Gengel – D. Merta, Vrdlovec, P. Kousal – Severa, Najman, L. Volf – Navarra, Sladkovský, Markulinec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Hes, Bernad, M. Vágner, Husák, Macek, M. Zdvořáček – Melka, Roubík, Gengel – D. Merta, Vrdlovec, P. Kousal – Severa, Najman, L. Volf – Navarra, Sladkovský, Markulinec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veinfurter, Zubzanda – Ševic, Votrubec
Diváci: 276
Ondřej Nejedlo