Motor ČB – Kadaň 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 7:2 (kon.)
Havířov – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Slavia – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 30.10.2017, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 19. kolo

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:55:52)

Statistické okénko:
    Střely – 57:23
    Hity – 11:3
    Vhazování: 42/79 – 37/79
    Přesilové hry: 2/4 – 1/4

58:00
    Máme před sebou poslední dvě minuty utkání a je velmi pravděpodobné, že si z dnešního utkání Motor odnese tři body.

56:30
    Od modré vypálil Kutlák a Pavlát vyrazil pouze před sebe. K dorážce se ještě dostal Rob, ale první branku v zápase si nepřipsal.

56:16
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Václav Cestr – 2 min., podražení).

55:05
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Rychlá přímočará akce Jihočechů slaví úspěch! Přečíslení dva na jednoho vyřešil Vlastimil Dostálek střelou, kterou vyrazil Pavlát betonem pouze k PETERU GALAMBOŠOVI, který neměl těžkou práci. Asistence: Vlastimil Dostálek.

53:55
    Trhačům se nedaří usadit se v pásmu, Motoru se podařilo již poněkolikáté vyhodit kotouč ze třetiny.

53:10
    Budějovičtí vybojovali v oslabení útočné pásmo, vhazuje se před Pavlátem.

52:40
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Patrik Marcel – 2 min., nedovolené bránění).

52:35
    Domácí brankář nevěděl co s pukem, tak raději přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravici.

51:30
    Pro Alexe Rašnera utkání skončila. Hostující obránce nyní odkulhává do kabiny a na ledě ho s největší pravděpodobností neuvidíme.

50:11
    Filip Vlček se uvolnil ve středním pásmu a mířil ze strany sám na brankáře soupeře. Zvolil střelu golfákem, kterou si na Pavláta nepřišel.

48:35
    Na obou stranách vidíme plno nepřesností, které utnula až střela Martina Heřmana, jenž Pavlát ukryl ve své výstroji.

47:18
    Po chybě v rozehrávce domácích střílel z otočky Jakub Chrpa, ale branku soupeře minul.

45:58
    Po tvrdé střele Pavlina zůstal na ledě ležet Alex Rašner. Sudí tak přerušil hru a následovala komerční přestávka, při které se kadaňský bek za potlesku z publika zvedl a dobruslil na střídačku.

45:34

44:19
    Trhačům se přesilovka hrubě nedaří, ještě se ani nedostali ke střele. Motor se dobře brání.

43:34
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miloslav Čermák – 2 min., sekání).

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 3. Pajič (Nedorost, Rob), 13. Pajič (Šulek), 14. Crowder (Dostálek, Galamboš), 19. Heřman (Fillman), 27. Pajič (Šulek), 56. Galamboš (Dostálek) – 17. Dufek (Rašner), 35. Kokeš (Hlava, Šesták), 36. Chrpa

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, Vráblík, Kutlák, Marcel, Pavlin, Pýcha – Čermák, Rob, Nedorost – Dostálek, Galamboš, Heřman – Crowder, Vlček, Prokeš – Šulek, Pajič, Káník.
    SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (21. Pavlát) – Trefný, Cestr, Šesták, Kokeš, Buchtela, Rašner, Kadeřávek – Krejčiřík, Hejcman, Chlouba – Macháček, Szathmáry, Kůs – Hlava, Dufek, Chrpa – J. Müller, Tůma.

Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Jílek, Šperl