Benátky n/J – Kadaň 7:3 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Třebíč – Havířov 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 27.12.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 34. kolo

Vteřinu před koncem prodloužení se střelecky prosadil Sabahudin Kovačevič, který prostřelil bezmocného Krále. Energie tak vrací Litoměřicím gól vteřinu před koncem.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi, na počtenou Kamila Ströerová. (20:04:31)

64:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    SABAHUDIN KOVAČEVIČ vteřinu před koncem prostřelil bezmocného Krále. Asistence: Jaromír Kverka

64:26
    Ondřej Beránek se snažil propasírovat kotouč za záda Krále, ale marně.

63:24
    Stadion si přebírá kotouč, ale vyhazuje až na zakázané uvolnění. Hra míří před branku hostí.

62:58
    Skuhravý zavezl puk do útočné třetiny, Jakub Flek se prosí o přihrávku.

62:10
    Kovačevič za svou brankou. Přihrávky nebyly přesné a byly zachyceny Litoměřicemi. Hosté svou šanci ale promarnili.

61:58
    Karlovarští se drží v útočné třetině a hledají recept na Krále.

61:37
    Na druhé straně se dostal do šance Vítězslav Bílek, který trefil tyč karlovarské svatyně.

61:08
    Energie se dostává do útoku. Na puku je Rohan, který nahrál na Beránka. Ovšem zpětná přihrávka nebyla přesná.

60:59
    Vladimír Sičák zůstal ležet na ledové ploše a má problém s tím se zvednout. Musí mu s tím pomáhat doktor a Tomáš Rachůnek. Ovšem fanoušci domácích hlasitě projevují svůj nesouhlas, jelikož trvalo dlouho než se vůbec odpískalo.

60:06
    Litoměřice se pouští do šance, ale v obranné třetině si kotouč přebírá Energie.

60:01

O vítězi se nerozhodlo v základní hrací době. Následuje tedy nastavené prodloužení.

60:00

59:20
    Kovačevič vystřelil od modré, střelu mohl tečovat Jakub Flek, jenže si kotouče nevšiml.

58:15
    Stadion vyhazuje až na zakázané uvolnění.

57:45
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

56:28
    Střelu Valáška zachytil Novotný.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 14. Kverka (Kovačevič), 65. Kovačevič (Kverka) – 38. Pavlas (Václavek)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Sičák (A), Krejčí, M. Rohan, T. Kvapil, J. Tomeček, Kovačevič, A. Rulík – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Osmík.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Wolf) – Gaspar, Pavlas (C), Smetana (A), Strejček, M. Jandus, Jebavý, Jeřábek – M. Kadlec, Miškář, Bílek (A) – Řehoř, Václavek, R. Pilař – Kusý, Hanták, Valášek – Jirásek, J. Veselý, Kantner.

Rozhodčí: Škrobák, Grech – Malý, Šimán