Slavia – K. Vary 2:1 (3:2 po s.n.) | Motor ČB – Třebíč 2:1 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 4:3 (kon.)
Litoměřice – Kladno 1:8 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pátek 29.12.2017, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • Chance liga • 35. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:25:30)

Je dobojováno. Domácí hráči nakonec vítězí 4:3 a připisují si tak další tři body do tabulky WSM ligy. Hosté naopak z ledu Přerova odjedou bez jediného bodu. Ti sice vsítili kontaktní branku, ale vzhledem k tomu, že to bylo jedenáct vteřin před vypršením třetí periody, byli už bez šance.

59:49
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Hosté se přeci jenom dočkali kontaktního gólu, ale zřejmě je to už asi pozdě. Pouhých jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny se trefil mezi tři tyče LADISLAV BITTNER a vykřesal tak ještě malou naději na úspěch pro Benátky – 4:3. Asistence: Lukáš Jašek a Tomáš Havlín.

59:43
    Hráči Benátek vybojovali kotouč v rohu kluziště, následně pak se ale ke střele nedostali. Vypadá to, že si své vedení hráči Přerova už pohlídají.

59:25
    Oddechový čas si nyní bere také lavička přerovského týmu.

59:25
    Vhazování proběhne nyní v pásmu domácích. Hosté tak drží útočnou třetinu a pokusí se o kontaktní branku.

59:10
    Hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli. Branka Benátek je prázdná.

58:44
    Aleš Stezka čelil další jedovaté střele z levého kruhu, po níž pak musel znovu zasahovat.

58:25
    Lavička Benátek si bere oddechový čas.

58:06
    Hosté jsou už kompletní.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:04
    Domácí kroužili dlouho před brankou Benátek, nakonec se ve skrumáži nedokázali prosadit a puk poté letí z hole jednoho z benáteckých obránců až před domácí branku.

56:06
    Tomáš Havlín dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak ještě domácímu Přerovu přesilovou hru.

56:06
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., hákování).

55:32
    Nahození kotouče domácími hokejisty do útočného pásma sklepl obránce Tomáš Havlín a hned ho poslal do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

Toto utkání sleduje 1 862 diváků.

55:11
    Na řadě je poslední komerční přestávka tohoto utkání.

54:30
    A další střela Benátek. Jeden z obránců domácích ale zastavil jejich počínání a rázem se hra otáčí zase na druhou stranu. Vypadá to, že domácí hráči už se zaměřují spíše na obranu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 3. Šlahař (T. Sýkora, T. Doležal), 11. Goiš (Plášek, Zbořil), 15. T. Sýkora (Chmelíř, Malina), 37. Navrátil (Pala) – 11. Hrníčko, 31. Kuťák (T. Hanousek), 60. Bittner (Jašek, Havlín)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Chmelíř, Malina, M. Novotný, Zbořil, O. Horák (A), Pala, Lenďák, Běhal – Šlahař, T. Sýkora (C), T. Doležal – Gago, Pšurný, Milan Procházka – Goiš, F. Dvořák, Plášek (A) – Navrátil, Š. Kratochvíl.
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Husa, Havlín, Jan Bednář, Kunst, Mirochnikov, Niko, T. Hanousek – Z. Král (A), Chrtek, Jašek – Psota, Bittner (C), Hrníčko – Bělohorský, Kuťák, R. Veselý – Wiencek, Nezbeda, Průžek.

Rozhodčí: Obadal, Kašík – Bryška, Novák

Diváci: 1 862