Benátky n/J – Třebíč 1:4 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 1:0 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (0:2 po s.n.)
Frýdek-M. – K. Vary 0:4 (kon.) | Kadaň – Kladno 0:5 (kon.) | Prostějov – Přerov 6:4 (kon.)
Havířov – Slavia 1:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 17.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • WSM Liga • 40. kolo
Předzápasové kurzy: 2.61 4.15 2.15
Partner:
     
    Po samostatných nájezdech vítězí Vsetín. (20:40:01)
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.

    Autorem vítězné branky je MARTIN PODEŠVA.
     
    4. série
    0:2
    Antonín MELKA neproměňuje.
     
    3. série
    0:2
    Radim KUCHARCZYK neproměňuje.
     
    3. série
    0:2
    David MERTA neproměňuje.
     
    2. série
    0:2
    David BŘEZINA proměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Jiří SEVERA neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Martin PODEŠVA proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    David BERNAD neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Prodloužení nerozhodlo, jdeme na nájezdy.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:52
    Slovan opět vyhazuje.
     
    64:34
    Dlouhý teď kryje střelu Vsetína betony.
     
    63:46
    Hned po vhazování Slovan vyhazuje z útočného pásma.
     
    63:41
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Radomír Vaněk.
     
    63:10
    Vsetín teď tlačí. Dvě její střely za sebou však nešly na branku.

    Jakub Kohout

    Branky a nahrávky: 28. Severa (L. Volf, M. Vágner), 40. Gengel (Bernad, Davídek) – 9. Kucharczyk (Holomek, Protasenja), 23. Kucharczyk (Kopta, Žák), rozh. náj. Podešva

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   David Bernad (UNL)
    0:1   Martin Podešva (VSE)
    2. série:
    0:1   Jiří Severa (UNL)
    0:2   David Březina (VSE)
    3. série:
    0:2   David Merta (UNL)
    0:2   Radim Kucharczyk (VSE)
    4. série:
    0:2   Antonín Melka (UNL)


    HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Volke) – M. Zdvořáček, Weinhold, M. Vágner, Vaněk, Mlčoch, Bernad, Vl. Brož – L. Volf, Gengel, Navarra – Macek, T. Jandus, M. Chalupa – Melka, Davídek, Najman – Severa, D. Merta.
    VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – D. Krenželok, Frolo, Dundáček, Holomek, Žák, Ondračka – Podešva, Šilhavý, Illéš – Vávra, Březina, Slováček – Markovič, Kopta, Karafiát – P. Beránek, Protasenja, Vítek – Kucharczyk.

    Rozhodčí: Michal Škrobák, Matěj Sýkora – Jan Votrubec, Martin Ševic