Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
HC Kobra Praha
4:6 (1:0, 1:3, 2:3)
HC Draci Bílina
Sobota 14.10.2017, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

To je ode mne vše, u dalších online přenosů na počtenou! (20:22:13)

Dramatická přestřelka třetí třetiny nakonec rozhodla o zaslouženém vítězství Bíliny, která zejména třetí třetinu zvládla daleko lépe a ztrestala chyby domácích.

59:35
    Draci právě vstřelili branku!
    V samém závěru se chystal Václav Mouček vyjet z brány. Rychle se však vrátil, když se proti němu rozjel VLADIMÍR KÝHOS, který nakonec zavěsil puk do horní části brankoviště. Asistence: Jakub Procházka, Miroslav Polák.

59:09

58:41

58:36
    Martin Semrád nastartoval další útok domácích. Ten měl však jepičí život.

58:10
    Kobra se vehementně snaží o vyrovnání. Každou jejich šanci však Draci zbrzdí a vypustí puk na opačný konec hřiště.

57:09
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Kýhos – 2 min., krosček).

57:09
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražanům se povedlo snížit ztrátu. Chaosu před bílinskou brankou využil TOMÁŠ DOLEŽAL, který poslal puk za Kurakouova záda. Bez asistence.

57:04
    Martin Semrád se pokusil o souhru s Markem Ryzákem, která vedla k další potyčce.

56:48
    Po timeoutu se odhodlala Kobra ke hře bez gólmana.

56:41
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Procházka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Tuma – 2 min., hrubost).

56:41
    Oddechový čas pro domácí.

56:41
    Před brankou Kurakoua se schýlilo ke rvačce.

55:48
    Milan Böhm odvážně prokličkoval ve středním pásmu po šířce ledové plochy. Po odhození puku směrem do útočného pásma se jej zmocnili domácí. Ti však byli zachyceni opět v ofsajdu.

55:15
    Luboš Vacek se na hranici brankoviště pokusil o dorážku do Kurakouovy branky. Za ním však stálo několik hostujících hráčů, kterým se povedlo Vacka od kotouče odstrčit.

55:05

53:56
    Martin Semrád objel nejvzdálenější prostor útočné třetiny, načež vyhodil od mantinelu puk na bránu. Ze strany Kobry se ale nic zásadního v útoku nestalo a hra se opětovně přesunula na druhou stranu.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 9. Jedlička (Doležal), 25. Matějček (Kellner), 41. Doležal (Jedlička, Hlinka), 58. Doležal – 21. Mála (Hrdlička, Kýhos), 35. Gevorkian (Petráš, Mical), 38. Komínek (Procházka, Böhm), 45. Procházka (Zicho), 50. Komínek, 60. Kýhos (Procházka, Polák)

HC Kobra Praha: Mouček (Bílek) – Semrád, Vacek, Vokurka, Skočovský, Verbík J., Verbík R, Ryzák – Kellner, Jedlička, Slanina, Novák, Hlinka, Čurda, Matějček, Antončík, Tuma, Jindra, Doležal, Šteiner.
    HC Draci Bílina: Kurakou (Odložík) – Polák, Fryč, Jirkovský, Brettschnaider, Fučík, Zicho – Petráš, Komínek, Procházka, Bohm, Gevorkian, Kýhos, Mical, Mála, Hrdlička, Kopřiva.

Rozhodčí: Vokřál – Špůr, Tasch