Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:1 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 3:4 (kon.) | David Servis – Nymburk 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 1:3 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:1 (kon.)
Trutnov – Kobra 4:1 (kon.) | Řisuty – Sokolov 2:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 3:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Klatovy
Středa 20.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 22. kolo

Dnes je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (20:59:36)

Je za námi i třetí třetina ve které byli gólově lepší Bruslaři, jenž dali dvě branky. Nejprve se v početní výhodě trefil Jan Milfait a o pár okamžiků později povedli zdárně přečíslení do konce první pětka. Z dobré spolupráce na konci celé akce těžil Patrik Přidal, který se trefil jako poslední. Hosté mohli využít některý ze svých brejků, ale na Nováka si nepřišli.

Do utkání vlétli hosté jako uragán, když se prosadili v první minutě. Chybu defenzivy Bruslařů potrestal Aleš Furch. Avšak domácí kontrovali v početní výhodě, kterou využil dělovkou Tomáš Semrád. Ve druhé třetině to byli domácí, kteří určovali tempo, ale jak to ve sportu bývá, tak šli do vedení hosté. Jan Topinka našel před brankou Václava Krliše, jenž se z těsné blízkosti nemýlil. Domácí vyrovnali hned záhy. Tlak před Sochůrkem využil Miroslav Třetina. Bruslaři byli ve druhé třetině k nezastavení, ale jejich počínání zastavil Lukáš Sochůrek, jenž se překonával. Rozuzlení zajímavého zápasu přišlo ve třetím dějství, a to když se prosadili dvakrát domácí. Početní výhodu využil Jan Milfait a za pár okamžiků dostal výsledek konečnou podobu z hole Patrika Přidala. Hosté byli nebezpepční v protiútocích, ale vylámali si zuby na Novákovi.

Konečné výsledky skupiny Střed
    David Servis ČB – Nymburk 1:3
    Moravské Budějovice – Tábor 2:1
    Pelhřimov – Kolín 1:3
    Písek – Žďár nad Sázavou 3:6

59:51
    Hosté se pokusili o brejk, ale ten končí neuspěchem.

59:40
    Puk je na útočné polovině Klatovských.

59:32
    Sochůrek, opět zasahuje.

59:03
    Vracovský ujel do úniku, avšak toho dokázal dohnat Tomáš Semrád a zmařil mu, tak jeho šanci.

58:27
    Bruslaři v útočném pásmu hostů, ale špatná příhra je o pásmo připravila.

58:05
    Třetinovi utekl kotouč z hole!

57:45
    Bruslaři začínají od vlastního brankáře.

57:33
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Čechura – 2 min., podražení).

57:24
    Tomáš Ludvík našel přes šířku útočného pásma Davida Michálka. Domácí útočník vyprášil betony Sochůrka, který se stihl rychle přesunout!

56:56
    Domácí útočník byl zasažen vysokou holí, ale rozhodčí tento počin nechali bez potrestání.

56:48
    Bruslaři byli v pásmu hostů, ovšem o pásmo vinou špatné přihrávky přišli.

56:32
    Křižná přihrávka našla adresáta v bílém. Jeho zakončení, ale končí na Sochůrkovi.

56:20
    Šuhaj to zkusil od levého mantinelu, ale neupěl.

55:40
    Semrádova střela byla zablokovaná a hosté šli do útoku. Ovšem blíže ke kotouči měl Novák, který rozehrál.

55:22
    Bruslaři v útočném pásmu.

54:59
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pour – 2 min., podražení).

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 3. Semrád (Třetina, Endál), 35. Třetina (Michálek, Endál), 47. Milfait (Kulhánek), 48. Přidal (Endál, Vašíček) – 1. Furch (Vracovský, Pour), 33. Krliš (Topinka, Kokoška)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Hrabaň – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Michálek, Ludvík – Kozlík, Chlubna, Beneš
    HC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Houfek, Marcel, Slavík, Leština, Hlaváček, Čechura – Vracovský, Furch, Kokoška, Heldák, Topinka "C", Krliš, Vavřička, Pacanda "A", Pour

Rozhodčí: Michal Maršálek – David Urubčík, Jan Kleprlík