Nymburk – Pelhřimov 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 3:12 (kon.) | Kolín – Písek 3:1 (kon.) | Klatovy – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 7:3 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)
Tábor – David Servis 4:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:0 (kon.)
Letňany – Řisuty 10:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:12 (1:4, 2:5, 0:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 30.09.2017, 17:00 • ZS Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 7. kolo

Děkuji Vám za pozornost, přeji krásný zbytek sobotního večera a někdy opět na počtenou. (19:24:41)

Třetí třetina byla gólově nejhubenější. Spíš se rozhodčí vyžíval v udělování trestů.
    Marek Slavík, Marek Haas a Jan Puškár stanovili konečný gólový účet Poruby na dvanáct.
    Porubští nepřipustili překvapení a celkem pohodlně si došli v šedesáti minutách pro tři body.
    Výhru ve Valašském Meziříčí slaví i Hodonín. Vyhrál 3:1. Umístění v tabulce se ale nemění.

59:50
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Marek – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

Čárový rozhodčí se zvedá a utkání dopíská.

59:45
    Po vhození se sudí ocitá na ledě a evidentně jej někdo bolestivě zasáhl. Hlavní rozhodčí přerušuje hru.

59:41
    Buly po pravici Unzeitiga.

59:02
    Porubský kotel už děkuje bubnováním svému týmu za předvedenou hru a výhru. Dohrává se v obranném pásmu Kopřivnice.

57:53
    Do úniku se po levém křídle dostal Bartošák. S přihrávkou na pravou stranu zaváhal a Mach se tak k pořádnému zakončení nedostal. Kubáň si levou tyč pohlídal.

56:20
    Porubští teď ukázali dobrou obrannou hru. Puk doslova z hole Vyčesanému vzal Kaluža a s pomocí Říhy dostali hosté puk do střední třetiny.

55:05
    Icing Tatry.

54:35
    Poruba právě vstřelila branku!
    Unzeitig se nestačil přesunout s přihrávkou k jeho pravé tyči a JAN PUŠKÁR tak nemohl netrefit prázdnou polovinu brány. Asistence: Tadeáš Jaroš a Tomáš Říha.

52:51
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., nedovolené bránění).

52:00
    Hraje se nějak už z povinnosti. Tatra se dostává před porubskou branku, ale Kubáň nedovolí dalšímu kotouči přejít brankovou čáru.

50:55

49:23
    Domácí jsou ve čtyřech.

49:10
    Hosté si v útočné třetině už jen hrají. Chybí nasazení a bojovnost. Proč taky, když vedou o osm branek!

48:55
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Čintala – 2 min., nedovolené bránění).

47:23
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Vyčesaný – 2 min., sekání).

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 9. Vyčesaný (Pargač, Korfoň), 38. Marek (Poruba), 38. Kofroň (Pargač) – 8. Adam (Říha, Ollender), 11. Luka (Zachar, Kaluža), 13. Janota (Luka, Kaluža), 16. Jaroš (Říha, Ollender), 26. Fojtík (Kaluža), 29. Zachar (Haas), 31. Luka (Janota, Zdeněk), 31. Fojtík (Zachar, Popela), 32. Jaroš (Říha, Ollender), 42. Slavík (Jaroš, Ollender), 47. Haas (Zachar, Popela), 55. Puškár (Jaroš, Říha)

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Unzeitig) – Stříž, Krutil, Čintala, Marek, Merenda, Kropka, Fojtík T. – Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Pargáč, Mach, Flok, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík
    HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler, Popela, Janota, Kaluža, Adam, Puškár, Slavík – Haas, Zachar, Fojtík J.– Káňa, Zdeněk, Luka – Jaroš, Říha, Ollender – Ballner, Schwarz, Sztefek – Gelnar

Rozhodčí: Malota – Bubela, Zedník