Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 14.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 11. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše a budu se těšit příště na počtenou.

Po minutě prodloužení rozhodl utkání oslavenec Petr Dvořák a zajistil tak Bobrům první vítězství po sérii porážek. Kopřivnice dnes odjíždí z Bobří hráze smutnější, nemusí se však za svůj výkon vůbec stydět.

61:03
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    PETR DVOŘÁK si našel odražený kotouč a sklepnutím v úrovni pasu jej poslal za Hromadova záda. Asistence: Jiří Weintritt.

60:21
    Po špatně odpískaném zakázaném uvolnění se vhazuje ve středovém kruhu.

60:01

Třetí třetina gól nenabídla, a tak zůstal stav nerozhodný 2:2. Po krátké přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:07
    Bobři se dostali hned ke třem dorážkám! Ani jedna však nekonči v Hromadově svatyni.

58:38
    Weintrittovo vysoké nahození ze středního pásma podržel Hromada ve svém hrudním koši.

58:26
    Oba týmy v plném počtu.

57:12
    Až do zakončení se prokličkoval Sluštík. Před jeho pokusem ale sevřel včas betony Plšek a udržel tak nerozhodný stav utkání.

56:45
    Puk mimo ledovou plochu. Vhazuje se před Hromadou.

56:26
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hryciow – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil – 2 min., hrubost).

55:51
    V závěru zápasu mají více ze hry domácí Bobři, kteří byli několikrát blízko rozdílovému gólu.

55:13
    Kopřivničtí útočníci přešli rychle do útočného pásma, kde jeden z nich jen tak tak nevsítil třetí branku hostů.

54:15
    Bruncův tvrdý pokus skončil pár centimetrů od Hromadovy brány!

52:36
    Pokorný si nahodil kotouč do útočného pásma, kde byl ovšem rychleji Mrowiec a poslal do protiútoku své spoluhráče.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 30. Weintritt (Hladiš, Daněk), 37. Studený (Hryciow, Pokorný), 62. Dvořák (Weintritt) – 24. Sluštík (Mrowiec), 25. Poruba (Bail, Tomášek)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Bechný) – Weintritt, Hladiš, Hryciow, Mikel, Báchor, Váňa, Baroš – Matějka, Studený (C), Kývala – Dalajka, Daněk, Martiník (A) – Pořický, Dvořák, Brunec (A) – Hořanský, Pokorný, D. Varga – Mir. Varga

Trenér: Jiří Weintritt

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Marek (A), Bail, Mrowiec, Fojtík – Heinzl, Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)

Trenér: Jaroslav Kofroň

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Kučera