David Servis – Havlíčkův Brod 7:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Písek 6:0 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 3:1 (kon.)
Nymburk – Klatovy 6:8 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:8 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Bílina – Trutnov 6:3 (kon.) | Řisuty – Děčín 4:3 (3:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 2:1 (po pr.) | Kolín – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 25.10.2017, 18:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 14. kolo

Pro dnešní večer je to ode mne z Poruby a RT TORAX ARENY vše, přeji krásný zbytek večera a příští středu se opět těšíme na vaši přízeň. (20:25:25)

Nakonec je tedy Poruba dále na vítězné vlně a po dvanácté poráží Kopřivnici. Tentokrát jen za dva body díky střelci Vladimíru Lukovi jenž nedal dnes skvěle chytajícímu Hromadovi vydechnout a ve třetí minutě prodloužení jej překonal.
    Hosté předvedli bezvadný výkon a možná tím Porubské i zaskočili.
    Velký podíl v získání bodu měl neodmyslitelně skvělý výkon brankáře Hromady, jeho leckdy neskutečné zákroky a na konci třetí třetiny i malinko štěstí, kterému šla TATRA naproti.
    Bod si každopádně zaslouží i díky dlouhému odbráněnému oslabení 5/3.

HC RT TORAX Poruba 2011 dokázal být trpělivý, přečkal fůru oslabení a ze zákroků hostujícího gólmana nepanikařil. Desátá výhra v řadě je po dnešním těžkém utkání jen třešnička na dortu.

63:12
    Poruba právě vstřelila branku!
    Zdeňkův pokus dokázal Hromada vykrýt, ale kotouč skončil za brankou a domácí se prostě nedali a bojovností kotouč získali. VLADIMÍR LUKA se na kruhu napřáhl a byť byl Hromada vyjetý z branky pro snížení střeleckého úhlu, puk prosvištěl kolem něj a zapadl u druhé tyče do branky. Asistence: Jiří Zdeněk.

63:10
    Střela Zdeňka končí na betonech Hromady.

62:35
    Střela Tomáška jde nad horní tyčku porubské brány.

61:04
    Kůdela vyjíždí daleko před bránu, aby zabránil střílet Vyčesanému. Za kruhy se mu daří puk hokejkou vypíchnout, aby jej nakonec získal Janota.

60:37
    hromada vykrývá pokus Zachara.

60:29
    Pargáč však u mantinelu o puk přichází a nastává čas pro Porubské.

60:11
    Kotouč drží hosté a už jsou v útočném pásmu.

60:01

Takto vyrovnaný souboj asi nikdo nečekal. Všechno je to ale v gólmanech. Hlavně v Hromadovi, který je dnes pro Kopřivnické velkou oporou a pro Porubské tvrdý oříšek.
    Po krátké přestávce budeme pokračovat v komentování.

60:00

59:53

58:50
    Střely do brány létají s pravidelnou razancí, ale jako by měl kopřivnický gólman před sebou ochranný štít. Odrážejí se od něj mimo brankoviště.

58:04
    Hromada má kotouč pod betony po střele Kaluži.

57:53
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., nedovolené bránění). Nepříjemné zkomplikování pro hosty. Konec třetiny se budou muset bránit početní převaze.

57:40
    Porubští se drží v pásmu. Káňa za brankou atakován dvěma soupeři, přesto drží puk na holi, ale nemá komu před branku nahrát. Všichni hráči jsou obsazeni.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 22. Luka (Zdeněk, Janota), 64. Luka (Zdeněk) – 31. Tomášek (Stříž, Krutil)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Zavadil) – Dresler, Slavík, Janota, Kaluža, Popela, Baca, Puškár – Gelnar, Ballner, Fojtík J., Schwarz, Zdeněk, Ollender, Jaroš, Zachar, Luka, Káňa, Sztefek, Říha
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Marek, Bail, Mrowiec, Kropka, Fojtík T. – Heinzl, Hrubý, Bartošák, Pargač, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Gola P., Sluštík

Rozhodčí: Cabák – Barteček, Vengřín