Opava – Val. Meziříčí 4:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 5:4 (po pr.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Kolín – David Servis 2:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:4 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 5:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.) | Děčín – Bílina 2:0 (kon.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 5:0 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:7 (1:0 po s.n.)
Jablonec n/N – Most 6:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
5:4 (2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 28.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 15. kolo

To už je ode mě pro dnešek vše. Budu se na vás znovu těšit u jednoho z mnoha dalších onlajn přenosů. (19:34:42)

Máme za sebou velice ostrý zápas, ve kterém se jiskřilo na obou stranách. Ze začátku to vypadalo na snadnou práci pro hosty. Domácí se ale vždy dokázali vzchopit a skóre vyrovnat. Ve třetí třetině šli dokonce do vedení. Mohutný závěr hostů však znamenal vyrovnání, a tak se šlo do prodloužení. V tom byli nakonec šťastnější domácí borci, kteří zvítězili po přesné trefě Sluštíka

64:17
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ SLUŠTÍK se ujal puku ve středním pásmu, nabruslil si s ním mezi kruhy a propálil Lakosila. Asistence: Michal Krutil a David Stříž.

63:47
    Vymazal se pěkně prokličkoval až před Hromadu. Jeho střela však mířila jen do jeho hrudi.

61:29
    Do odpískání se te´ˇd pokračuje ve čtyřech na obou stranách.

61:29

61:14
    Vachutka se snažil tečovat těsně před Hromadou. Ten však jeho úmysl vystihl a rychle sklapl betony.

60:24
    Sluštíkova rána minula pravou tyč Lakosilovy klece.

60:01

Jelikož základní hrací doba neurčila vítěze tohoto velice vyhecovaného utkání, bude se pokračovat pětiminutovým prodloužením tři na tři.

60:00

59:54
    Možná poslední buly třetí třetiny před Lakosilem.

59:29
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., sekání).

59:29
    Teď na lede už dobrých 5 minut probíhají hádky mezi rozhodčími a domácí lavičkou.

59:10
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Geweise – 2 min., nedovolené bránění + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:18
    Draci právě vstřelili branku!
    hosté to dokázali! Ve skrumáži vzniklé v domácím brankovišti se nejlépe zorientoval LUBOMÍR KOVAŘÍK a protlačil puk za brankovou čáru!

58:09

David Kubatík

Branky a nahrávky: 11. Sluštík (Vyčesaný), 17. Hrubý (Bail, Marek), 40. Pěnčík, 48. Vyčesaný (Sluštík), 65. Sluštík (Krutil, Stříž) – 3. Sedlák (Vachutka), 7. Schejbal (Geweise), 24. Geweise (Vymazal, Kovařík), 59. Kovařík

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola
    DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Geweise, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Müller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer

Rozhodčí: Čuňočka – Blaha, Goňa