Most – Trutnov 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | David Servis – Tábor 5:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Klatovy 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Písek – Kolín 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Nymburk 1:4 (kon.) | Sokolov – Řisuty 7:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 7:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 07.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek středečního večera. (20:16:27)

Je tu konec dnešního utkání, Draci si v něm připisují další tři body do tabulky, které budou potřebovat aby mohli stále pomýšlet na druhou příčku.

Ve třetí třetině jsme pak ještě mohli vidět tři branky, nejdříve v čtyřicáté deváté minutě upravoval skóre zápasu na 4:1 Marek Bail, o dvě minuty později ale dokázali Draci na tuto trefu odpovědět, konkrétně Jakub Schejbal, který dokázal vymést levý růžek Hromadovy brány. Na konečných 6:1 poté skóre zápasu upravil Jiří Půhoný.

59:36
    Draci drží puk v útočném pásmu, tohle už jim bude stačit.

58:36
    Ostřanský si s pukem vybruslil až k modré čáře, jeho následný pokus pak skončil vedle pravé tyče Hromadovy brány.
    57:05 PŮHONÝ - 6:1

57:05
    Draci právě vstřelili branku!
    Milan Ostřanský přenechal puk JIŘÍMU PŮHONÉMU, který si s ním dokázal objet bránu, aby ho pak následně rychle dokázal bekhendem zasunou za brankovou čáru. Asistence: Milan Ostřanský.

56:49

56:35
    Šumperk vyhazuje kotouč až za Hromadovu bránu.

56:06
    Lakosil teď musel vymrštit svůj beton proti střele jednoho z hostujících hráčů.

55:17
    Hosté jsou kompletní, začíná jejich zkrácená přesilová hra.

54:49
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Milan Ostřanský dostává dvě minuty za sekání.

54:42
    Cink poslal kotouč napříč brankovištěm na Fischera, ten už měl před sebou odkrytou bránu, kterou ale nedokázal trefit.

54:12
    Odpískáno zakázané uvolnění Draků po nepřesné přihrávce.

54:08
    Lehečka nedokázal na modré zpracovat kotouč, Draci tak musí opustit útočné pásmo.

53:50
    Šumperk kombinuje v útočném pásmu...

53:15
    Adam Červenka sekl hokejkou přes lapačku Vlastimila Lakosila za což od rozhodčích vyfasoval dvě minuty.

53:15
    Po buly se ke střele dostal Vyčesaný, jeho pokus schoval Lakosil do své lapačky.

53:08
    Nepřesná rozehrávka Šumperka končí až na zakázaném uvolnění.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 3. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 27. Půhoný (Šťáva, Ďurkáč), 28. Králík (Kovařík, Lehečka), 30. Vymazal (Sedlák), 51. Schejbal (Kovařík, Půhoný), 58. Půhoný (Ostřanský) – 49. Bail (Pěnčík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Bail, Fojtík – Červenka, Raška, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Škach – Goňa, Pospíšil