Domažlice – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Hodonín – Liberec 0:4 (po pr.) | HFK Olomouc – Hr. Králové 1:8 (kon.)
Živanice – Olomouc 0:8 (kon.) | Kroměříž – Karviná 0:4 (kon.) | Jablonec – Žižkov 2:1 (kon.)
Jihlava – Sokolov 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Znojmo – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Třinec 5:1 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Středa 20.09.2017, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • MOL Cup • 3. kolo

To už je ode mne vše, přeji příjemný večer! (18:52:48)

Je dobojováno. Jablonec si i přes komplikovaný průběh zajistil postup do 4. kola MOL Cupu ještě v základní hrací době. Rozhodující byla 87. minuta, ve které Stanislav Tecl suverénně proměnil penaltu. Žižkov tu ale rozhodně zanechal pozitivní dojem a s trochou štěstí mohl zápas dovést do vytouženého prodloužení.

90+2

90+2
    Janetzký doběhl Zeleného přihrávku a posílá míč Masopustovi.

90
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tecl, přichází Janetzký.

90
    Zelený zvolil zpětnou přihrávku na Hanouska. Domácí by rádi zažili klidný závěr.

90
    Nastavují se 2 minuty!

89
    Tecl byl na vlastní polovině zcela jasně faulován a domácí kouč využívá přerušení hry ke druhému střídání.

89
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jovovič, přichází Zelený.

88
    Žlutou kartu dostává Podrazký (FK Viktoria Žižkov).

88
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Galuška, přichází Šandera.

88
    Viktoria se nevzdává a usazuje se na útočné polovině.

87
    Jablonec právě vstřelil branku!
    K penaltě se stejně jako v ligovém duelu postavil STABNISLAV TECL a míč opět poslal do pravého dolního rohu. Řehák se rozhodl zůstat veprostřed.

86
    Zakřikl jsem to, penaltu si kopne i Jablonec! Podrazký šel do souboje s Trávníkem a domácí hráč upadl. Z mého pohledu přísná penalta!

85
    S blížící se devadesátou minutou pomalu ubývá zajímavých útočných akcí.

84
    Nevytěžili nic. Považanec byl na svém místě a důrazně poslal míč mimo šestnáctku.

84
    Galuška si zatancoval s Hanouskem a vybojoval rohový kop. Co z něj hosté vytěží?

82
    Střídající Engelmann poprvé ukázal svoji rychlost a Holeš nestíhal. Engelmann ale poté nenašel Stratila a míč v klidu přijal Kysela.

81
    Pernica trošku zabrnkal na nervy domácím fanouškům, ale nakonec Stratila k míči nepustil.